Opublikowano 19 lipca 2022

Xiaomi Poco M3

Cześć,
Oddałem telefon do naprawy ( układ zasilania ), a wrócił z niedziałającym czytnikiem linii papilarnych. Moje pytanie brzmi: czy to normalne, że w teście tegoż czytnika pokazuje - sensor model: none?
I ważniejsze pytanie: czy mógł się zepsuć przy awarii układu zasilania na płycie głównej?
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Radron
  Jak oddawałeś go na gwarancję, to chłopaki z serwisu na pewno nie bawili się w naprawę układu zasilania (co akurat jest wadą fabryczną w tym modelu i nagminnie lubi się ta płytka wysypywać), tylko od razu zrobili podmiankę całej płyty głównej.
  Jak nie masz umiejętności żeby samemu otworzyć sobię klapkę i zerknąć czy chociaż jest prawidłowo wpięta taśma lub nie jest ona naderwana w którymś miejscu, to oddaj go z powrotem do serwisu bo i tak nic sam nie zdziałasz Co najwyżej możesz wgrać mu najnowsze oprogramowanie, ewentualnie zrobić hard reset żeby wykluczyć błędy systemowe.
 2. Awatar użytkownika rw1
  Co można zrobić z poco m3 jak się nie włącza i nie ładuje? Samemu da się coś zrobić? Ile kosztowała naprawa?
  Awatar użytkownika Marcin_Barcin
  Autor
  Jest gwarancja dwuletnia ( mój był kupiony na ali). Niestety nie wiedziałem o tym, zapłaciłem 230 zł, coś z układem zasilania na płycie głównej padło. Dokładnie takie objawy. Teraz reklamuję bo jak napisałem wyżej + niektórzy słyszą siebie jak ze mną rozmawiają... Ale telefon działa.