Xiaomi MI Laser Projector TV 150 cali 1080p

670
lis 14.
Dyskusja dla szczęśliwych nabywców projektora Xiaomi z okazji:
pepper.pl/pro…010
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy

Grupy

Najlepsze komentarze
Ekran 150 cali, to przy wysokości typowego pomieszczenia 250-260 cm, projektor sprawdzi się jedynie na podłodze. Będzie oddalony od ściany 49 cm. Krawędź dolna projekcji na wysokości 50 cm plus 187 cm wysokość obrazu daje razem 237 cm do górnej krawędzi projekcji.


3190231-zTcxm.jpg
Co do materiału ekranu to wg mnie są tylko dwa rozsądne wybory:
1. Równa, wygładzona ściana zastana i/lub dodatkowo malowana - najtaniej i mamy bardzo dobry obraz przy zaciemnionym pomieszczeniu.
2. Ekran ALR PET Crystal dedykowany dla projektorów UST naciągnięty na ramie - najdrożej, ale za to mamy możliwość zastąpienia telewizora w dzień i w nocy. Przykłady takich ekranów: alibaba.com/tra…al+
KupSeNeta10/12/2019 16:00

Z psychologicznego punktu widzenia jest to całkowicie zrozumiałe, że br …Z psychologicznego punktu widzenia jest to całkowicie zrozumiałe, że bronisz tego zakupu. W końcu odkładałeś kilka miesięcy i nagle przychodzi ktoś, kto podważa to że to dobry projektor.


To jest mój czwarty projektor, przypominam - rozmawialiśmy o jakości obrazu. Ty z braku argumentów zaczynasz już personalne wjazdy i odbijanie od tematu kiedy punktuje Ci, że nawet nie wiesz jak dokonywane są pomiary na gamucie. Próbujesz wygrać dyskusją komicznymi argumentami, że zajmujesz się tym zawodowo, a jak pytam jak, to wymyślasz bzdury o swojej komnacie filmowej. To jest naprawdę dość żałosne stary....

Ten projektor, podobnie jak przy większości osób tutaj, był zakupem impulsowym. BenQ 2700 to jest, znacznie lepszy segment. Porównując normalną cenę tego projektora oczywiście, że lepiej zgarnąć BenQ jeżeli zależy Ci tylko na jakości obrazu i na ten temat była dyskusja. Zwróć jednak uwagę, że BenQ nie ma całości związane z platformą multimedialną, które są tutaj.
BenQ w modelach W1070 oraz W1070+ jest natomiast w tej samej kategorii co ten Xiaomi z porównywalną jakością. Gdyby nie kupił tego Xiaomi w tej cenie to zdecydowanie wolałbym W1070+.
Ale to tylko w kontekście obrazu. Na avforum i HDTV znajdziesz dziesiątki głosów gdzie lampy oraz wadliwe baterie powodowały, zę towar był bezużyteczny po 24 miesiącach.
W aspekcie tych wszystkich rzeczy Twoje porównania Tico do 300 konnej maszyny są dość absurdalne.

Nie wiem co zyskujesz na tym trollingu - przejrzałem Twoje poprzednie komentarze i widać jak stosunek nagle się zmienił, jak zrezygnowałeś z zakupy a okazało się, że projektor będzie dostarczony. Inni użytkownicy wypominali Ci już, że nie masz podstawowej w kontekście sprzętu. Dlaczego zatem daje się w dyskusję z jakimś dzieciakiem, który najpewniej projektor widział w sklepie z rodzicami?
Edytowane przez: "dealman" gru 10.
Johnny_Bravo23/11/2019 17:43

Już czuję kabel na szyji jakbym nie anulował zamówienia, żona by mnie zjad …Już czuję kabel na szyji jakbym nie anulował zamówienia, żona by mnie zjadła


Korzystaj z życia
Zmień żonę
Somsiad.08/12/2019 15:45

Decyzja podjęta pisze w oświadczeniu zgodnie z chińską prawdą czyli wart …Decyzja podjęta pisze w oświadczeniu zgodnie z chińską prawdą czyli wartość 155$ , dam znać co z tego wyjdzie.


W razie czego myślę, że pozwolą Ci zamontować ekran na celi, a jako, ze to UST to powinien sie zmiescic obok pryczy. A i Somsiad, jak Cię klawisz będzie pytał to mów że chcesz do grypsujących, wychowek będzie cię namawiał na frajernie, ale ty się nie zgódź
670 Komentarzy
Nigdy nie należałem do żadnej grupy
No nic
Czekamy na kogoś kto pierwszy dostanie info o wysyłce
11.11 kupiłem 13 rzeczy na Aliexpres. Między innymi projektor Xiaomi za 3,5tys zł jako jeden z pierwszych (bylem ~60 osobą z aukcji). 8 produktów już wysłanych, 5 czeka.. między innymi projektor.
Będę coś wiedział - dam znać. Aczkolwiek obawiam się, że jeżeli sprzedawca wystawił (ciągle dokładając) taką ilość projektorów w cenie o 1/3 niższą od konkurencji, too.. transakcja może nie dojść do finalizacji.
O której kupiłeś?
Też czekam
Po godzinie 11.
Bez cashbacku.. tylko z kuponem stoiska.
Najtańsze ekrany jakie znalazłam:

100" ~2300 zł

84" ~1500 zł
100" zobacz ten polecany w wątku przez #GregorPeck
To jest chyba to samo w tej samej cenie ale dużo pozytywnych komentarzy.
obamacare14/11/2019 17:26

Najtańsze ekrany jakie znalazłam:100" ~2300 zł84" ~1500 zł


No najtaniej niestety nie jest , na razie mam zwykły biały 100" jak nacieszę się samym projektorem to pokombinuje z szarym ekranem h499 lub całą szarą ścianą, na ekran ALR pewnie przyjdzie jeszcze czas jak skończę chatę budować
Edytowane przez: "KrisPier" lis 14.
"(...) lub całą szarą ścianą (...)"
Hmmm.. właśnie. Jak według Was, posiadaczy projektorów UST wygląda obraz na szarej ścianie? Wystarczy dobrze dobrana farba, renomowanej firmy typu: "Beckers, jasno szara/szara, głęboki mat" i nieskazitelnie równa ściana, czy nawet do projektorów UST powinna być specjalna farba z mikrogranulkami? (Mikrogranulki odbijające światło według mnie będą tylko powodować większą poświatę na suficie, mylę się?)
Np. NOXScreen farba Gray, producent wymienia takze dobra wspolprace z projektorami UST, więc? ...
Chyba wysyłki się zaczęły :-)
Ktoś z Hiszpanii wystawił opinię, dał 5 gwiazdek, ale bez komentarza.
Panowie, co w momencie kiedy kupiony projektor będzie służył tylko do wieczornego oglądania filmu przy zasłoniętych roletach i kompletnie zgaszonym świetle? Jest wtedy sens myśleć o ALR ? Jak projektor rzeczywiście dojdzie to będę mógł zdać pełną relacje bo tak się składa że mam szara ścianę i rozwijany ekran 120" (najtanszy).
kejkej15/11/2019 09:01

Panowie, co w momencie kiedy kupiony projektor będzie służył tylko do wie …Panowie, co w momencie kiedy kupiony projektor będzie służył tylko do wieczornego oglądania filmu przy zasłoniętych roletach i kompletnie zgaszonym świetle? Jest wtedy sens myśleć o ALR ? Jak projektor rzeczywiście dojdzie to będę mógł zdać pełną relacje bo tak się składa że mam szara ścianę i rozwijany ekran 120" (najtanszy).


No przy pełnych ciemnościach nie będzie prawie różnicy między dobrze przygotowaną ścianą a ekranem. Rozwijany ekran przy UST raczej nie przejdzie.
Chodzi mi jeszcze po głowie jedna myśl, zamówić podobrazie na ramię z naciągniętym płótnem malarskim i to pociągnąć NOXem.
kejkej15/11/2019 10:42

Chodzi mi jeszcze po głowie jedna myśl, zamówić podobrazie na ramię z naci …Chodzi mi jeszcze po głowie jedna myśl, zamówić podobrazie na ramię z naciągniętym płótnem malarskim i to pociągnąć NOXem.


Kierunek myślenia prawidłowy i też to biore pod uwage u siebie (jezeli dojdzie projektor ).
Efekt na sciane jak dla mnie ma plus - jest szara sciana i myk obraz 80-150 cali. Malutki minus, ze jej nie przeniesiesz i tez zaczalem rozwazac z "mobilna farba". Płótno według mnie nie może mieć grubej struktury.
Jak sie zachowa po roku? Obraz o wymiarach 40x80cm tego problemu mieć nie będzie.. a płótno na ramie 300x170cm?
Kolejna ważna sprawa - informacja od producenta, jaki uplastyczniacz można dodać, aby farba nie popękała.
I tutaj możemy rozwinąć kombinatoryke bez zakupu ekranów droższych od samego projektora.
zamówione 11-go i niestety nadal nie wysłane
Bardzo możliwe, ze dopiero w tym tygodniu sprzedawca przerzuca projektory z Hiszpanii do Polski.. lub dopiero z Chin do Polski. Na Ali jest zaufanym sprzedawcą, a tak atrakcyjna cena musi miec mały haczyk i możliwe, że tutaj jest nim czas wysyłki?
@pawel.komoroski
Śledź dyskusje, a bedziesz na bieżąco
krystian.wolniewicz15/11/2019 14:57

Bardzo możliwe, ze dopiero w tym tygodniu sprzedawca przerzuca projektory …Bardzo możliwe, ze dopiero w tym tygodniu sprzedawca przerzuca projektory z Hiszpanii do Polski.. lub dopiero z Chin do Polski. Na Ali jest zaufanym sprzedawcą, a tak atrakcyjna cena musi miec mały haczyk i możliwe, że tutaj jest nim czas wysył[email protected]Śledź dyskusje, a bedziesz na bieżąco


Sprzedawca tez moze przedluzyc czas na wysyłkę ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje