Xiaomi mi box S

10
cze 25. 2020
vobis.pl/rtv/odtwarzacze/odtwarzacze-multimedialne/xiaomi-przystawka-smart-tv-mi-box-s

199zl

Jedna z najniższych cen za mi box s w Polsce. Darmowa dostawa oraz gwarancja 2 lata. Z opisu wynika, iż pozostało 3 szt.
Aktualizacje społecznościowe
Vobis OkazjeVobis kod rabatowyRóżne
10 Komentarzy
@micha.lipiski Dzięki ja skorzystałem. Zobaczymy czy jest tak dobry jak wszyscy mówią:)
eLch25/06/2020 13:22

@micha.lipiski Dzięki ja skorzystałem. Zobaczymy czy jest tak dobry jak w …@micha.lipiski Dzięki ja skorzystałem. Zobaczymy czy jest tak dobry jak wszyscy mówią:)Korzystam już z 2 lata. Wg mnie świetne urządzenie.
mentikk26/06/2020 15:26

Korzystam już z 2 lata. Wg mnie świetne urządzenie.


Po dwóch latach nie zamula? Przy 2 GB RAM i 8 GB wewnętrznej pamięci mam wrażenie, że gdy miejsca zacznie brakować to system będzie krzaczył:/ Chyba, że ta wersja androida jest dobrze zoptymalizowana.
eLch26/06/2020 15:29

Po dwóch latach nie zamula? Przy 2 GB RAM i 8 GB wewnętrznej pamięci mam wr …Po dwóch latach nie zamula? Przy 2 GB RAM i 8 GB wewnętrznej pamięci mam wrażenie, że gdy miejsca zacznie brakować to system będzie krzaczył:/ Chyba, że ta wersja androida jest dobrze zoptymalizowana.Pytanie co chcesz tam władować, że ma Ci miejsca zabraknąć? U mnie podstawka - Netflix, HBO, YouTube, Player, teraz doszedł Canal+. Jest chyba jeszcze jakieś RedBull TV. Jedyne co to spadki jakości przy przeciążeniu mojego biednego łącza kiedy równolegle ściągam coś na PS4. Jeśli chcesz dowalić kolejne 20 apek to może i mieć problem, ale do takiego dość standardowego użytku raczej nie ma się czego czepiać.
mentikk26/06/2020 15:33

Pytanie co chcesz tam władować, że ma Ci miejsca zabraknąć? U mnie pods …Pytanie co chcesz tam władować, że ma Ci miejsca zabraknąć? U mnie podstawka - Netflix, HBO, YouTube, Player, teraz doszedł Canal+. Jest chyba jeszcze jakieś RedBull TV. Jedyne co to spadki jakości przy przeciążeniu mojego biednego łącza kiedy równolegle ściągam coś na PS4. Jeśli chcesz dowalić kolejne 20 apek to może i mieć problem, ale do takiego dość standardowego użytku raczej nie ma się czego czepiać.


Planuje korzystać z Kodi, Canal+, YouTube, WpPilot, pewnie Ipla, player itd. Wiadomo, wszystko co służy do oglądania treści wideo. Pytanie czy te apki po każdej aktualizacji nie zaczną się rozrastać aż w końcu miejsce się skończy.
eLch26/06/2020 16:35

Planuje korzystać z Kodi, Canal+, YouTube, WpPilot, pewnie Ipla, player …Planuje korzystać z Kodi, Canal+, YouTube, WpPilot, pewnie Ipla, player itd. Wiadomo, wszystko co służy do oglądania treści wideo. Pytanie czy te apki po każdej aktualizacji nie zaczną się rozrastać aż w końcu miejsce się skończy.


Mi Jeszcze miejsca nie zabrakło, więc nie sądzę.
eLch26/06/2020 16:35

Planuje korzystać z Kodi, Canal+, YouTube, WpPilot, pewnie Ipla, player …Planuje korzystać z Kodi, Canal+, YouTube, WpPilot, pewnie Ipla, player itd. Wiadomo, wszystko co służy do oglądania treści wideo. Pytanie czy te apki po każdej aktualizacji nie zaczną się rozrastać aż w końcu miejsce się skończy.


Co za problem podłączyć Hub USB i podłączyć pendrive
Chucky28/06/2020 10:36

Co za problem podłączyć Hub USB i podłączyć pendrive


A można instalować na zewnętrznych nośnikach? Android w telefonach czasem na to nie pozwala.
eLch28/06/2020 10:44

A można instalować na zewnętrznych nośnikach? Android w telefonach czasem n …A można instalować na zewnętrznych nośnikach? Android w telefonach czasem na to nie pozwala.


Jak miałem Android 8.1 to była taka możliwość. Teraz mam Android 9 i wsumie nie wiem czy jest możliwość , sprawdzić będę mógł w środę .
Chucky28/06/2020 11:18

Jak miałem Android 8.1 to była taka możliwość. Teraz mam Android 9 i wsum …Jak miałem Android 8.1 to była taka możliwość. Teraz mam Android 9 i wsumie nie wiem czy jest możliwość , sprawdzić będę mógł w środę .


Dzięki:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst