Opublikowano 20 lipca 2020

XIAOMI Evaporative Humidifier z AliExpress

Witam, czy może ktoś ocenić poniższą ofertę i powiedzieć czy to nie jakieś oszustwo? Cena jest atrakcyjna, z kuponem sprzedawcy wychodzi około 340zł. Trzeba czekać do końca sierpnia na towar. Czy jeżeli będzie coś nie tak i nie otrzymam towaru to AliExpress odda kasę?

aliexpress.com/ite…p=1
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  Nie ma powodu do obaw. Możesz śmiało zamawiać, jeśli potrzebujesz. Z odzyskaniem kasy w razie czego, na Ali jest łatwiej niż na naszym Alledrogo i niejednym Polskim sklepie.
  Towar będzie wysłany z Polski, więc o żadne dodatkowe opłaty celne, też nie musisz się martwić. Jedyny minus to czas oczekiwania. To przedsprzedaż, więc trzeba będzie poczekać aż sprzedawca bedzie miał dostawę i dopiero wyśle. Ale tego jesteś świadom jak widzę.
 2. Awatar użytkownika moon
  Autor
  azaber21/07/2020 00:04

  Nie widzę nić w opisie odnośnie wersji, nie jestem też za bardzo w temacie …Nie widzę nić w opisie odnośnie wersji, nie jestem też za bardzo w temacie tych nawilżaczy, więc nie chcę wprowadzać ewentualnie w błąd. Jest jednak proste i skuteczne rozwiązanie na różne wersje sprzętów, pod różne serwery, a mianowicie modowana aplikacja Mi Home. Na niej działa każdy sprzęt na dowolnym serwerze. Sam z takiej korzystam.  Zapytałem sprzedającego i to jest chińska wersja.
 3. Awatar użytkownika moon
  Autor
  azaber20/07/2020 23:10

  Nie ma powodu do obaw. Możesz śmiało zamawiać, jeśli potrzebujesz. Z odzy …Nie ma powodu do obaw. Możesz śmiało zamawiać, jeśli potrzebujesz. Z odzyskaniem kasy w razie czego, na Ali jest łatwiej niż na naszym Alledrogo i niejednym Polskim sklepie.Towar będzie wysłany z Polski, więc o żadne dodatkowe opłaty celne, też nie musisz się martwić. Jedyny minus to czas oczekiwania. To przedsprzedaż, więc trzeba będzie poczekać aż sprzedawca bedzie miał dostawę i dopiero wyśle. Ale tego jesteś świadom jak widzę.  Dzięki za odpowiedź, a czy to może być wersja EU czy raczej CN? Niby plug type EU, ale to raczej o niczym nie świadczy? Ogólnie to wolałbym wersję 2, tą z wyświetlaczem, ale mało jest tego wszędzie no i tylko wersja CN, więc jeśli się nie mylę to nie będzie działało z apką Mi Home na serwerach EU.
 4. Awatar użytkownika azaber
  moon20/07/2020 23:23

  Dzięki za odpowiedź, a czy to może być wersja EU czy raczej CN? Niby plug t …Dzięki za odpowiedź, a czy to może być wersja EU czy raczej CN? Niby plug type EU, ale to raczej o niczym nie świadczy? Ogólnie to wolałbym wersję 2, tą z wyświetlaczem, ale mało jest tego wszędzie no i tylko wersja CN, więc jeśli się nie mylę to nie będzie działało z apką Mi Home na serwerach EU.


  Nie widzę nić w opisie odnośnie wersji, nie jestem też za bardzo w temacie tych nawilżaczy, więc nie chcę wprowadzać ewentualnie w błąd.
  Jest jednak proste i skuteczne rozwiązanie na różne wersje sprzętów, pod różne serwery, a mianowicie modowana aplikacja Mi Home. Na niej działa każdy sprzęt na dowolnym serwerze. Sam z takiej korzystam.
Awatar użytkownika