Xiaomi Amazfit Bip

4
sie 8. 2018
Co myślicie o zakupie tego o to zegarka jakim jest Xiaomi Amazfit Bip. Czy dobrze sie przysłuży początkującemu biegaczowi?
Aktualizacje społecznościowe
Amazfit OkazjeXiaomi
4 Komentarze
Kupiłem i jestem bardzo zadowolony chociaż nawet nie biegam.
Rafał.Psie 9. 2018

Kupiłem i jestem bardzo zadowolony chociaż nawet nie biegam.A jeśli chodzi o aplikacje do zegarka to występują jakieś częste błędy?
Korael1sie 9. 2018

A jeśli chodzi o aplikacje do zegarka to występują jakieś częste błędy?


Używam dwóch stale, oryginalną mi fit i dodatkowo amazfit tools. Używam ponad miesiąc, dwa razy mi zgubiło bluetooth i nie chciało się połączyć, ale czasem słuchawki czy głośniki też mi tak fiksują więc może telefonu wina, nie wiem. Po za tym wszystko śmiga. Nie narzekam. Aplikacje też dobre wg mnie.
1089379-h5LnD.jpg
Edytowane przez: "Rafał.P" sie 9. 2018
Również korzystam z tego zegarka. Używam go do roweru i trekkingu. Uważam, to był jeden z lepszych zakupów gadżetowych jakich dokonałem. Używam go tylko podczas aktywności fizycznej, bo na codzień mam klasyczne zegarki, więc nie wypowiem się co do trwałości. Śledzę za to na fejsbuku międzynarodową grupę użytkowników Bipa i tam czasami są sytuacje, że komuś moduł z wyświetlaczem odłączył się od reszty obudowy, tak jakby klej puścił. Za każdym razem są to osoby, które używały zegarka codziennie przez ok rok i brały z nim prysznic. Ja się raczej tego nie boje, bo noszę go nieregularnie. Fajnie też sprawuje się na spływach kajakowych, bo nanosi całą trasę na mapie i można też na bieżąco monitorować np prędkość z jaką się płynie i przebytą odległość. Świetna sprawa. Bateria trzyma bardzo długo i chyba jeszcze długo żaden producent nie pobije tego wyniku. Jadąc na 3 dni w Bieszczady miałem zegarek naładowany na 100%, zrobiłem łącznie prawie 80 km, cały czas na włączonym GPSie i mierzeniu aktywności i po powrocie miałem jeszcze 10% baterii. Gdybym miał znowu coś do uprawiania sportu wybierać, na pewno wziąłbym BIP.
Edytowane przez: "bamboń" sie 10. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje