Xbox Series X z ulepszonym padem. Microsoft prezentuje kontroler

2
mar 16.
243349.jpg
Microsoft postanowił dzisiaj przedstawić także nowy kontroler. Otrzymaliśmy szczegółowe zdjęcia oraz konkretne szczegóły dotyczące pada i wykorzystanych dla niego technologii. Poznajcie konkretne informacje.

Microsoft nie zdecydował się na radykalną zmianę wyglądu kontrolera do Xboksa Series X. Urządzenie jest w zasadzie ulepszoną wersją znanego pada – choć trzeba pamiętać, że wszystkie akcesoria z Xboksa One działają na nowej generacji.

Xbox Series X z ulepszonym padem

Nowy pad otrzymał bardziej zaokrąglane bumpery, nieznacznie mniejsze i zaokrąglone części wokół triggerów oraz lepiej wyrzeźbione gripy, by nawet gracze z mniejszymi dłońmi mogli dobrze cieszyć się rozgrywką – nie wpłynie to na doświadczenie fanów z większymi łapami. Firma zastosowała nowy d-pad w celu zwiększenia wydajności i dostępności – teraz nowy „krzyżak” ma pasować do wszystkich gier i zapewnić lepszą zabawę.

Kontroler z Xboksa Series X będzie także działał z PC i urządzeniami mobilnymi, a między innymi Bluetooth Low Energy (BTLE) pozwoli na łatwiejsze połączenie z różnymi urządzeniami. Pad korzysta także z portu USB-C i podłączymy do niego akcesoria z poprzedniej generacji – przykładowo słuchawki lub chatpad.

Dużą nowością będzie oczywiście przycisk udostępniania, dzięki któremu łatwiej teraz wykonamy screeny lub materiał wideo. W projekcie pojawia się jeszcze kilka małych dodatków – takie jak wypustki na triggerach i bumperach. Wszystko zobaczycie na zdjęciach.

243349.jpg
243349.jpg
243349.jpg243349-y3uKf.jpg

243349.jpg
Źródło:ppe.pl / news.xbox.com/en-…er/
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox voucheryZadaj pytanie
2 Komentarze
wiecej reklam sie nie dalo?
Ok a cena?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst