Xbox series, sprzedaż konsoli z kontem (grami)

lis 19. 2023 (14 g, 14 min)
Cześć, zamierzam sprzedać XSS z prywatnym kontem, gdzie mam kupione gry. Przesiadam się na xsx, na którym dalej chcę korzystam z dotychczasowego konta.
750484-02g5X.jpg
Idąc tropem tej instrukcji, na aktualnym XSS:
Wylogowuje się i zakłam pin/ hasło na konto
Na nowej konsoli:
Loguje się swoim kontem ustawiam jako domowe i na nim gram.

Nowy właściciel xss ma dostęp do aktualnej biblioteki gier + ew dostęp do nowych gier / golda jeśli je kupię ?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  W zasadzie jak sprzedajesz z kontem to kupujący powinien mieć możliwość zmiany hasłą na swoje i już dostępu mieć nie będziesz. W innym wypadku to już nie jest sprzedaż xboxa z kontem tylko z jakimś dostępem do konta bo to będzie nadal twoje konto.
 2. Awatar użytkownika Maciej_Miszcz
  Autor
  Tutaj chodzi mi o dostęp do gier dla nowego użytkownika . Ale żeby mieć dostęp do gier musi mieć na konsoli konto zabawa w słowa i sformowania zdań . Każdym bądź razie czy dobrze to rozumiem. Żeby każda strona była happy
 3. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Ja Ci powiem tylko tak - jeżeli masz jakąś tam bazę już kupionych gier na koncie czy wykupionego GPU na ileś do przodu to licz się z tym, że ogarnięta osoba pozbawi Cię tego konta Ja raz kupiłem tak konsolę przez słupa aby pokazać znajomemu jak szybko można czyjeś konto skrobnąć
 4. Awatar użytkownika mlodyapollo
  Ale jeśli się wylogujesz na starej konsoli to nowy właściciel nie bedzie miał dostępu do gier. Jak zostawisz zalogowane to będziecie się nawzajem wyrzucać z gry, bo można w jednym momencie tylko na jednej konsoli być zalogowanym, wiec nie dacie rady grać na dwóch naraz. Chyba że jako domowa ustawisz sobie stara konsole a nowy właściciel założy nowe konto. Wtedy ty się zalogujesz na nowej konsoli starym kontem a nowy właściciel będzie miał dostęp na nowym koncie poprzez Twoje konto.
  Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  To chyba logiczne że kupujący zakłada nowe konto a gry ma dostępne w opcji konsola domowa.
Awatar użytkownika