Xbox One S - nowy czy używany ?

4
wrz 27. 2017
Witam, planuje w niedalekiej przyszłości kupić konsole tylko dylemat, nowa czy używana ? Raczej jakimś mega maniakiem nie jestem, pewno pogram trochę w Fife, GTA i niedługo gra mi się znudzi, nie wiem już co robić, może kupić jakiś pecet ? Co sądzicie ?
Aktualizacje społecznościowe
Xbox Okazje
4 Komentarze
Tak na zdrowy rozum - nie grasz dużo, za chwilę Ci się znudzi i będziesz pewnie sprzedawał. Mnie wychodzi z tego używana. Mniej stracisz na zakupie. Komputer do grania na poziomie konsoli będzie droższy. Skoro Ci się nie pali, to poczekaj na jakąś dobrą cenę używki na Allegro. No chyba, że trafi się coś nowego w super cenie na jakimś Amazonie, ale to już niewiadoma
Lepiej Pc ale będzie drożej. PC również jest bardziej uniwersalny czyli do wielu zastosowań. Na konsole są dość drogie gry premierowe a na kompie wiadomo
Ja sam też zdecydowanie wolę na PC, ale skoro już dopuszczasz możliwość grania na konsoli, to stawiałbym na konsolę. Jeśli nie grasz dużo, to różnicy w cenach gier też Cię nie zrujnują.
@paziullo Nowa w dobrej promocji - za używaną konsolę zapłacisz 750-800zł, po sprzedaży gier z bundla, często wyjdzie ci za samą konsolę 700zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje