Xbox one s 500 GB

4
lip 7. 2020
Witam. Mam mozliwosc kupna konsoli xbox one s z napędem, używanej, na gwarancji w media expert do grudnia 2020 z dwoma padami w cenie 450 zł. Czy ta cena nie wydaje Wam się podejrzanie niska ? Sprzedający handluje konsolami. Jest możliwość przetestowania przy sprzedającym konsoli przed zakupem. Oryginalne pudełko zostalo ponoc pogryzione przez psa, zatem pewnie pomimo paragonu gwarancji nie będzie prawda ?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Po pierwsze, do gwarancji nie jest potrzebne pudełko, tylko dowód zakupu i niekoniecznie musi to być paragon.

Po drugie ceny nowego Xboxa One S (zwłaszcza wersji All-Digital) są naprawdę niskie, cena nie wydaje się być zaniżona jak na używkę.
Ogólnie na twoim miejscu myślał bym raczej nad nową wersją All-Digital z dyskiem 1 TB, koszt to tylko 100 zł więcej, ale za to masz dwuletnią gwarancje i większy dysk, minusami będą brak drugiego pada i brak napędu optycznego.
Ja nie jestem jakimś zapalonym graczem, dlatego fajnie mieć napęd, by od czasu do czasu zakupić jakas grę i wymienic po pewnym czasie. Game Pass to raczej dla regularnie grających. Na co zwrócić uwagę przy testowaniu używanej konsoli z napędem ? Ile sklep daje gwarancji na konsole ?
Edytowane przez: "Paniczek" lip 8.
Paniczek08/07/2020 13:45

Ja nie jestem jakimś zapalonym graczem, dlatego fajnie mieć napęd, by od cz …Ja nie jestem jakimś zapalonym graczem, dlatego fajnie mieć napęd, by od czasu do czasu zakupić jakas grę i wymienic po pewnym czasie. Game Pass to raczej dla regularnie grających. Na co zwrócić uwagę przy testowaniu używanej konsoli z napędem ? Ile sklep daje gwarancji na konsole ?


Sklep daje 2 lata gwarancji, co do testowania to niestety, ale sam nie wiem. Moja S'ka ma 3 lata, przeżyła lekkie zalanie colą i śmiga jak gdyby nigdy nic. Na pewno przydało by się sprawdzić jak się chłodzi, u mojego kumpla po 20 minutach grania chłodzenie daję z siebie wszystko co może, u mnie takiego problemu nie ma.
Edytowane przez: "PuckFepper" lip 9.
W ONE S jedyne co się psuje to dyski, chip HDMI i laser. Koszt naprawy max 300zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst