Opublikowano 26 czerwca 2020

Xbox Live Gold -> gamepass ultimate przelicznik

ktoś mi może powiedzieć jak wygląda konwersja z gold live ->

game pass -> game pass ultimate? Często są okazję np. live za 110zł

na 12msc, max to 36msc wiec za takie 330zł jest 36msc live a jakbym

chciał to zmienić na gold pass ultimate? jak przeliczy gold live? 30msc

gold live to 30 msc game pass ultimaten np?
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Artur_Stellmach
  Odkop może komuś się przyda.

  Nowe konto: kupujesz x miesięcy live dokupujesz ultimate na miesiąc i konwertuje Ci 1 do 1 czyli jak miałeś np 12 miesięcy live + 1 miesiąc za cykliczną i do tego dokupiłeś ultimate na końcu też z cykliczną to wychodziło 14 miesięcy ultimate

  ALE
  Stare konto które miało gp albo ma aktywnego gp: Przelicznik jest podany na stronie xbox i przykładowo
  1 miesiąc Gold 20 dni Ultimate
  3 miesiące Gold 50 dni Ultimate (ponad 1 miesiąc)
  6 miesięcy Gold 79 dni Ultimate (ponad 2 miesiące)
  12 miesięcy Gold 4 miesiące Ultimate
  24 miesięcy Gold 8 miesięcy Ultimate
  1 miesiąc Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 20 dni Ultimate
  3 miesiące Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 2 miesiące Ultimate
  6 miesięcy Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 4 miesiące Ultimate
  12 miesięcy Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 5 miesięcy Ultimate
  24 miesiące Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 10 miesięcy Ultimate
  1 miesiąc Xbox Game Pass z planem gier na PC 20 dni Ultimate

  Dlatego warto na nowym koncie kupić dłuższy okres bo jak kupimy 1 miesiąc a później nakupujemy live i zrobimy konwersje to przeliczy nam to na gorszych warunkach. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Artur_Stellmach
  Jak był jyż XGP U to przelicza golda 3 mc do 1 mc Ultimate. Niby jak się pojawia opcja wykupu Ultimate znowu po 4 zł to przelicza 1 do 1 ale tego nie sprawdzałem i zamiast ryzykować stworzyłbym nowe konto.

  Na screnie pisze też jasno przy zakupie 1 miesiaca ultimate. Czyli jak już kiedyś był kupiony to na logikę będzie to już kolejny. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika martingg
  Autor
  ok chyba sam znalazłem
  24 miesięcy Gold -> 8 miesięcy Ultimate
 4. Awatar użytkownika Żoden
  Ostatnio kupilem 12 miesiecy golda dodałem do konta, do tego zakupiłem za 4 zł game pass ultimate dodałem jako płatność cykliczna i za to jest jeden miesiac free i przekonwertowało mi na 14 game pass ultimate. Całość wyszła cos około 185zł
 5. Awatar użytkownika Krzysztof_R
  Artur_Stellmach16/09/2020 11:08

  Odkop może komuś się przyda.Nowe konto: kupujesz x miesięcy live dok …Odkop może komuś się przyda.Nowe konto: kupujesz x miesięcy live dokupujesz ultimate na miesiąc i konwertuje Ci 1 do 1 czyli jak miałeś np 12 miesięcy live + 1 miesiąc za cykliczną i do tego dokupiłeś ultimate na końcu też z cykliczną to wychodziło 14 miesięcy ultimateALEStare konto które miało gp albo ma aktywnego gp: Przelicznik jest podany na stronie xbox i przykładowo1 miesiąc Gold 20 dni Ultimate3 miesiące Gold 50 dni Ultimate (ponad 1 miesiąc)6 miesięcy Gold 79 dni Ultimate (ponad 2 miesiące)12 miesięcy Gold 4 miesiące Ultimate24 miesięcy Gold 8 miesięcy Ultimate1 miesiąc Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 20 dni Ultimate3 miesiące Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 2 miesiące Ultimate6 miesięcy Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 4 miesiące Ultimate12 miesięcy Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 5 miesięcy Ultimate24 miesiące Xbox Game Pass (plan gier na konsole) 10 miesięcy Ultimate1 miesiąc Xbox Game Pass z planem gier na PC 20 dni UltimateDlatego warto na nowym koncie kupić dłuższy okres bo jak kupimy 1 miesiąc a później nakupujemy live i zrobimy konwersje to przeliczy nam to na gorszych warunkach.


  Właśnie chcę skonwertować konto z golda na ultimate ale już kiedyś miałem i pytanie czy faktycznie tak przeliczy... Na stronie Microsoftu ten przelicznik jest dodany w sytuacji gdy mamy aktywny game pass ultimate i chcemy doładować zdrapka gold lub inną. W sytuacji gdy mamy aktywne opłacone konto gold i przystąpimy do ultimate to przelicza 1 do 1 przynajmniej tak wynika z opisu - widoczne na screenie.
  5585086-OecFj.jpg
 6. Awatar użytkownika Ambivalent
  Czy konwersja 1:1 nadal działa? Tworzę nowe konto kupuje 12 miesięcy golda a potem GPU na 1 miesiąc i mam 13 miesięcy GPu?
 7. Awatar użytkownika martingg
  Autor
  Si.
 8. Awatar użytkownika Mate_Sokol
  ja miałem problem z zakupem tzn mam od kwietnia bo obecnie jest niedostępna. Konta które w ciągu godziny załadują ponad 9 gift-card pod rząd lub ponad 16 (bodajże) w ciągu 24h dostają cichego bana na zakup produktów fizycznych. W momencie próby kupna konsoli niby wszystko się udaje idzie ok i w ostatnim momencie gdzie mamy otrzymac potwierdzenie wyskakuje błąd. I niestety ale wtedy mamy już naliczone że kupilismy konsole chociaż tak nie jest i nie możemy zamówić kolejnej (taka polityka M$ 1 konsola dla 1 użytkownika). Trzeba pisać do supportu o odblokowanie możliwosci zakupu - u mnie trwało to miesiąc, a po miesiącu konsole nie dostępne (Edytowano)
Awatar użytkownika