Xbox Live Gold doczeka się oczekiwanych zmian? Microsoft usunął ze sklepu subskrypcję na 12 miesięcy

6
lip 16. 2020
281590-tpNPp.jpg
Microsoft może w końcu dokonać istotnych zmian w abonamencie Xbox Live Gold. Teraz już nie możemy kupić subskrypcji na 12 miesięcy, co ma zwiastować nadciągające ogłoszenie amerykańskiej korporacji.

Od dawna pojawiają się głosy, według których oferta Xbox Live Gold jest przestarzała. Gracze nie mogą często chwalić propozycji z Games with Gold (sprawdźcie ostatnie zestawienie) i systematycznie znacznie lepiej wypada Xbox Game Pass.

W swoim czasie pojawiła się nawet plotka, według której Xbox Live Gold zostanie połączony z Xbox Game Pass, ale nadal nie doczekaliśmy się sytuacji, by firma zrezygnowała z Golda. Zamiast tego możemy opłacać Xbox Game Pass Ultimate.

Teraz jednak gracze dostrzegli sporą ciekawostkę – w sklepie Microsoftu zniknęła oferta na 12 miesięcy Xbox Live Gold. Gracze mogą jedynie wykupić abonament na jeden lub trzy miesiące. Firma aktualnie nie komentuje decyzji, ale nie brakuje głosów, według których w końcu doczekamy się zmian i XLG przejdzie ewolucję.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, jednak wycofanie popularnej oferty z oficjalnego sklepu na pewno nie jest przypadkowe.

281590-8PLrE.jpg
Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
Albo chcą uniemożliwić transferowanie 12 miesięcy Golda w GP Ultimate, albo na konferencji wypalą, że multiplayer na Xboxie stanie się darmowy od startu Series X
just_kubi16/07/2020 22:07

Albo chcą uniemożliwić transferowanie 12 miesięcy Golda w GP Ultimate, alb …Albo chcą uniemożliwić transferowanie 12 miesięcy Golda w GP Ultimate, albo na konferencji wypalą, że multiplayer na Xboxie stanie się darmowy od startu Series X


Albo chcą trzepać więcej kasy, bo zakup na rok był najbardziej opłacalny..to najbardziej prawdopodobne.
Oni chcą zrobić tylko jedną subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.
Gold i sam Game Pass już nie jest generowany nowe klucze ,itd.
remkac9620/07/2020 10:28

Oni chcą zrobić tylko jedną subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.Gold i sam …Oni chcą zrobić tylko jedną subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.Gold i sam Game Pass już nie jest generowany nowe klucze ,itd.Czyli koniec z transferowaniem Golda 12 miesięcznego z Brazylii w Game Passa Ultimate na ponad rok za stówkę
just_kubi20/07/2020 11:58

Czyli koniec z transferowaniem Golda 12 miesięcznego z Brazylii w Game …Czyli koniec z transferowaniem Golda 12 miesięcznego z Brazylii w Game Passa Ultimate na ponad rok za stówkę


Jeszcze można warto zrobić zapasy na koncie czyli te 3 lata subskrypcji. Z każdym miesiącem kody Xbox live gold i sam Game Pass będą droższe.
remkac9620/07/2020 12:40

Jeszcze można warto zrobić zapasy na koncie czyli te 3 lata subskrypcji. Z …Jeszcze można warto zrobić zapasy na koncie czyli te 3 lata subskrypcji. Z każdym miesiącem kody Xbox live gold i sam Game Pass będą droższe.


Dokładnie. Ja akurat dałem tu trochę doopki, bo kupiłem Golda tylko na rok i zamieniłem w Ultimate, ale jeśli ktoś ma szansę - warto teraz wykupić na 3 lata z góry, bo tani się kończy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst