Xbox live

6
lis 12.
Gdzie najlepiej kupić xbox live account, skończyło mi się właśnie a na Microsoft nie najtaniej
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox voucheryZadaj pytanie

Grupy

6 Komentarzy
A za ile to tanio ?
@jajcon84 na ile czasu szukasz?
jajcon8415/11/2019 19:54

Conajmniej rok


W jakiej cenie? Na allegro widziałem konto z game pass ultimate na rok za 170zł, może to Cię zainteresuje. O ile oczywiście grasz w gry z game passa.
Victoremque15/11/2019 21:08

W jakiej cenie? Na allegro widziałem konto z game pass ultimate na rok za …W jakiej cenie? Na allegro widziałem konto z game pass ultimate na rok za 170zł, może to Cię zainteresuje. O ile oczywiście grasz w gry z game passa.


Gram głównie w CODA WW2 a ci co sprzedaja to z ostatniej promocji nabitych
Gdyby Janusze nie wjebali całego ciasta to każdy by zjadł po kawałku a tak jeden wjebał do syta a drugi głodny
jajcon8415/11/2019 21:23

Gram głównie w CODA WW2 a ci co sprzedaja to z ostatniej promocji n …Gram głównie w CODA WW2 a ci co sprzedaja to z ostatniej promocji nabitychGdyby Janusze nie wjebali całego ciasta to każdy by zjadł po kawałku a tak jeden wjebał do syta a drugi głodny


To raczej bez znaczenia przy tak małej ilości kodów, skorzystali ci co byli pierwsi. Dla wszystkich i tak by nie wystarczyło. Szkoda, że wcześniej nie napisałeś bo były kody game pass na 10 dni i spokojnie byś nabił nimi 3 lata. A tych wystarczyłoby dla wszystkich, bo skończył się czas trwania promocji, a nie kody. Teraz jest promocja game pass ultimate na 3 miesiące za 4zł. Może załóż sobie nowe konto i korzystaj.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje