Opublikowano 13 września 2023

Xbox Live 12m VPN Turcja

Po kilku godzinach spędzonych przy aktywacji Xbox Live 12 poddaje się. VPN Urban-> Turcja, lokalizacja na koncie jak i w sklepie na Turcje, nawet ogarnąłem dodatkowo adresy rozliczeniowe i kartę na liry tureckie. Nic nie pomaga... co to się porobiło to ja nie mam pojęcia. Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
Nawet kodu określonego jako „GLOBAL” nie akceptuje tylko zgłasza błąd o regionie sklepu STORE…
P.S.
Na konsoli gdy sprawdzam mam w sklepie liry.
P.S.2
Aktywacja przez stronę redeem.Microsoft.com gdzie też pokazuje mi region Turcja
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Apode
  lokalizacja na koncie jak i w sklepie na Turcje, nawet ogarnąłem dodatkowo adresy rozliczeniowe i kartę na liry tureckie.

  i tu tkwi Twój błąd. Na koncie, konsoli, w sklepie, w adresach rozliczeniowych żadnego regionu się nie zmienia. Live Gold jeszcze działa, pewnie max pare godzin. Jeśli nie ogarnąłeś tematu to szybko usuwaj z konta wszystko co dotyczy Turcji, ustaw normalnie polske, wywal adresy rozliczeniowe i próbuj aktywować.
  Ostatanio miałem problem na stronie MS przy używaniu Urban VPN, koniec końców ogarnąłem na smartfonie przy użyciu lat.vpn, spróbuj
  Awatar użytkownika Ergis84
  Autor
  15210193-hVnqk.jpg
  Na początku tak zrobiłem, czyli wszystko było na Polskę, nie miałem nic na Turcje jeśli chodzi o adresy rozliczeniowe, region sklepu, region konsoli. Uruchomiłem Lat.vpn ustawiłem Turcje i spróbowałem aktywować kupon. Dostałem taki komunikat jak wyżej. Dlatego zacząłem kombinować…