Xbox Series X czy PS5 dla 6 latka - co wybrać? + i -

maj 7. 2022
Co lepsze i dlaczego? Oczywiście tata też czasem chciałby pograć ;-)
Aktualizacje społecznościowe

32 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika sowa152
  Klocki lego, a nie konsole.
  Ewentualnie zestaw małego programisty.
 2. Awatar użytkownika BigBadWoof
  MarKor07/05/2022 12:17

  Ja miałem konsole od małego i mogłem w weekendy trochę pograć. Jeśli nie um …Ja miałem konsole od małego i mogłem w weekendy trochę pograć. Jeśli nie umie się być konsekwentnym i dzieci grają kiedy chcą to wtedy faktycznie nie ma co konsoli kupować. W przeciwnym razie nie widzę w tym nic złego.


  Ano prawda Xbox chyba z gamepassem jest obecnie bezkonkurencyjny, chyba że zależy Ci na exclusivach które są niektóre warte
 3. Awatar użytkownika ArekAzalea
  BigBadWoof07/05/2022 12:13

  Chcesz ogłupić dzieciaka i spie*dolić mu układ hormonalny od małego to kup …Chcesz ogłupić dzieciaka i spie*dolić mu układ hormonalny od małego to kup mu konsolę. Xbox więcej darmowych gier więc się zaoszczędzi. Ale jeżeli zależy ci na dzieciaku to czekaj aż sam sobie uzbiera


  Przestańcie gadać głupoty i odpowiadajcie na pytanie, a nie zgrywacie specjalistów. Ja osobiście bym mu kupił series s, gry cyfrowe też można kupić w dobrej cenie. A Series s jest dużo tańszy, i nie zaboli aż tak jak granie się mu nie spodoba.
 4. Awatar użytkownika przem88
  Mój pierwszy elementarz
 5. Awatar użytkownika Usunięty523880
  Xbox wydaje mi się tańszy w utrzymaniu(gry kupowane przez vpn plus game pass), ale ps5 ma chyba lepsze gry na wyłączność. Wybór to raczej kwestia indywidualnych preferencji.
 6. Awatar użytkownika revolt_7
  MarKor07/05/2022 13:21

  A czy warto dopłacać do Series X w takim razie?


  Warto jeśli zakup na wiele lat, więcej gier jest w 60fps i lepsza obsługa 4k. Gamepass dodatkowo jest świetny, na PlayStation dużo więcej trzeba wydać na gry ogólnie (choć nie śledzę tematu podobno coś Sony zmienia w tym temacie).
 7. Awatar użytkownika Kiwi2019
  A nie lepiej kupić XBOX Series S + 1tb ssd do niego, dziecko nie zauwazy różnicy 60 klatek czy 30. Do tego przez vpn pokupować gierki region ARG i masz dużo taniej i wiecej gier. polecam Xbox store checker.

  A jak chcesz wiekszego Deal-a ze tak powiem to poszukaj konsoli w innym Microsoft Store. Ja w dniu premiery zapłaciłem za konsole 1000 zł, za xbox s. Dokumenty gwarancja wszystko po polsku. Zyskałem 300 zł.
 8. Awatar użytkownika JasonArgo
  Kluczowe jest ze tata też by pogral. Bierz xbox series X, GPU i koniecznie 2 pada tylko dla dzieciaka bo rozp..przy Ci analogi jakimiś lomotankami. Pamiętaj że można też grać na keyb i myszy np. w war thunder. Kup sprzęt dobrej jakości to spokojnie dozyje do połowy kolejnej generacji konsol.
 9. Awatar użytkownika Misioem
  MarKor08/05/2022 08:09

  Możesz napisać coś więcej albo podesłać linka do info o tym abonamencie?


  lowcygier.pl/sub…zl/
  Masz tutaj tani game pass. Polecam Xbox,a z tym abonamentem myślę że dzięki temu nie będziesz musiał co chwilę kupować nowych gier
 10. Awatar użytkownika MarKor
  Autor
  sowa15207/05/2022 12:00

  Klocki lego, a nie konsole.Ewentualnie zestaw małego programisty.


  Ludzie czy ktoś tu umie jeszcze czytać ze zrozumieniem
 11. Awatar użytkownika RekoczynyKubkiem
  Jeśli chciałbyś kupić dla siebie i ewentualnie pogra dzieciak to xbox, jeśli dla 6 letniego dzieciaka chcesz wybulić konsole to przesada. Wystarczy xone S albo generalnie coś taniego
 12. Awatar użytkownika JasonArgo
  SzaaBao_07/05/2022 16:06

  Piłkę do nogi albo rower polecam. Niezapomniane wspomnienia.


  Jedno nie wyklucza drugiego. Nie można non stop grać w piłkę. Czasu się zmieniają, trzeba dać żyć dzieciakom i nie wykluczać ich cyfrowo. Swoją drogą Twój komentarz jest nie na temat bo pytanie nie brzmiało: pilka czy konsola.
 13. Awatar użytkownika revolt_7
  SzaaBao_07/05/2022 16:06

  Piłkę do nogi albo rower polecam. Niezapomniane wspomnienia.


  Polecam nie pisać durnych komentarzy nie na temat.
  -
  A różnicę między 60fps a 30 odczuje każdy, nawet jeśli nieświadomie, to po prostu dużo lepszy komfort gry.
 14. Awatar użytkownika krzysiek.ok
  Mam obie i dziecko trochę starsze, wiec mogę stwierdzić ze xbox. Jeśli nastawiasz się na gry dla syna w tym wieku to wystarczy game pass + kilka gier lego.
  A PS5 dla 6-latka? Pokażcie exclusiw odpowiedni dla tego wieku. Większość to 13, 16+
  Poza tym co za różnica na czym gra w MinecraftXD
 15. Awatar użytkownika ArekBVB
  W sumie cokolwiek nie wybierzesz pamiętaj, że najgroźniejsze i najbardziej niezdrowo uzależniające zarówno dla dziecka jak i dorosłych są gry multiplayer online. Jesli bedzięcie grać tylko single playery lub coopy kanapowe to luz ale przed multiplayerem online go broń jak się da bo stracisz dzieciaka.
 16. Awatar użytkownika Ab_Ur
  Xbox i game pass dużo gier do ogrania . Do tego możesz wziąć w abo za 139 zł miesięcznie na 2 lata i masz gamę passa i konsole .
 17. Awatar użytkownika MarKor
  Autor
  Dzięki za zbędny komentarz.
 18. Awatar użytkownika BigBadWoof
  Chcesz ogłupić dzieciaka i spie*dolić mu układ hormonalny od małego to kup mu konsolę. Xbox więcej darmowych gier więc się zaoszczędzi. Ale jeżeli zależy ci na dzieciaku to czekaj aż sam sobie uzbiera
 19. Awatar użytkownika MarKor
  Autor
  BigBadWoof07/05/2022 12:13

  Chcesz ogłupić dzieciaka i spie*dolić mu układ hormonalny od małego to kup …Chcesz ogłupić dzieciaka i spie*dolić mu układ hormonalny od małego to kup mu konsolę. Xbox więcej darmowych gier więc się zaoszczędzi. Ale jeżeli zależy ci na dzieciaku to czekaj aż sam sobie uzbiera


  Ja miałem konsole od małego i mogłem w weekendy trochę pograć. Jeśli nie umie się być konsekwentnym i dzieci grają kiedy chcą to wtedy faktycznie nie ma co konsoli kupować. W przeciwnym razie nie widzę w tym nic złego.
 20. Awatar użytkownika MarKor
  Autor
  RekoczynyKubkiem07/05/2022 12:54

  Jeśli chciałbyś kupić dla siebie i ewentualnie pogra dzieciak to xbox, jeś …Jeśli chciałbyś kupić dla siebie i ewentualnie pogra dzieciak to xbox, jeśli dla 6 letniego dzieciaka chcesz wybulić konsole to przesada. Wystarczy xone S albo generalnie coś taniego


  Niby tak ale dzieci szybko rosną
Awatar użytkownika