Wzmocnienie WiFi PS4

5
sie 20. 2019
Koledzy i koleżanki, poradźcie co zrobić jeśli mam modem Technicolor Vectry w jednym pokoju podpięty po kablu do PC, a na drugim końcu mieszkania w drugim pokoju mam PS4 które ma tak dziadowskie WiFi... Co korzystam to robię thethering z telefonu żeby mieć normalną prędkość, bo inaczej nawet filmu na YT nie odpalę w HD... Przeróbka PSa odpada, a kwota 200 zł za wzmacniacz też odpada. Kabla nie mam jak przeciągnąć z modemu, mówię z góry. Jakieś sprzętowe rozwiązanie - za pomoc stawiam miskę ciepłej cebulowej
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Może kup mniejsze mieszkanie?? A tak na serio to może kup wcmacniasz xiaomi za ~25 zł coś takiego pepper.pl/pro…631
Możesz kupić nawet kilka i przedłużać zasięg od jednego do drugiego. A jak potrzebujesz bardzo stabilnego łącza to kup długi kabel w takiej samej cenie i podłączaj go tylko podczas grania online.
wzmacniacz xiaomiego po 30 zł kiedyś bywał w promocji i u mnie załątwił sprawę
Jak w mieszkaniu instalacja elektryczna jest miarę dobrym stanie to można się pokusić o transmitery sieciowe. Podstawowy zestaw TP-LINK (tp-link.com/pl/…it/ ok. 220 zł) pozwala na przesył po sieci z prędkością 500 Mb/s, do tego ma punkt dostępu o prędkości 300 MB/s. Wersja be punktu dostępowego jest za ~150 zł.
Edytowane przez: "Nequit" sie 22. 2019
Nequit22/08/2019 11:33

Jak w mieszkaniu instalacja elektryczna jest miarę dobrym stanie to można s …Jak w mieszkaniu instalacja elektryczna jest miarę dobrym stanie to można się pokusić o transmitery sieciowe. Podstawowy zestaw TP-LINK (https://www.tp-link.com/pl/home-networking/powerline/tl-wpa4220kit/ ok. 220 zł) pozwala na przesył po sieci z prędkością 500 Mb/s, do tego ma punkt dostępu o prędkości 300 MB/s. Wersja be punktu dostępowego jest za ~150 zł.


I to jest chyba jedna z lepszych opcji.
Wszystko pięknie, ale drogo taka opcja wychodzi. Łatwiej mi za darmo włączyć AP w telefonie niż wydawać 200 zł. Druga sprawa że PS i tak nie osiągnie nawet 100 Mb/s bo transfer jest ograniczany przez Sony, jedynie zostaje wtedy proxy przez PC ale to inna para kaloszy. Taki repeater za 25 zł to by była dobra opcja, jeszcze używany taniej dorwać - malina
Chciałbym się skupić na rozwiązaniu do max 50 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst