Wysyłka z Polski i brak możliwości dostawy do Polski na Aliexpress

4
kwi 17. 2020
Już na trzeciej ofercie od różnego sprzedawcy zauważyłem wysyłkę z Polski, ale do Polski nie wysyłają. Jak wybiorę wysyłkę z Chin to nie ma problemu. O co chodzi, to jakiś błąd?

254011-Uz7Fv.jpg254011-B8UzD.jpg
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Czasami nie dostarczają pod kody pocztowe zaczynające się z konkretnego numeru.
st.patryk20/04/2020 20:52

Czasami nie dostarczają pod kody pocztowe zaczynające się z konkretnego nu …Czasami nie dostarczają pod kody pocztowe zaczynające się z konkretnego numeru.


Tyle, że to pojawia się już w ofercie i w tym momencie jeszcze nie znają adresu dostawy. Chyba, że biorą pod uwagę domyślny adres dostawy.
Danf20/04/2020 21:00

Tyle, że to pojawia się już w ofercie i w tym momencie jeszcze nie znają ad …Tyle, że to pojawia się już w ofercie i w tym momencie jeszcze nie znają adresu dostawy. Chyba, że biorą pod uwagę domyślny adres dostawy.


Ja korzystam z apki na telefon i tam w podglądzie oferty ciągnie adres domyślny. Czasami nawet w opisach towarów jest adnotacja, że nie wysyłają na kody pocztowe zaczynające się z na XY. Możliwe, że jest to fejkowy magazyn w Polsce a paczka fizycznie leci chin. Choć mogę się mylić
Dzisiaj zobaczyłem, że 3-4 produkty, które miałem w koszyku zmieniły status na "brak możliwości wysyłki pod ten adres" (po angielsku oczywiście). Skąd takie zmiany na Ali?(skeptical)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst