Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Wymiana iphone x na mi 9 ?

9
wrz 12. 2019
Hej,

Czy warto wymienić iphone X na xiaomi mi 9? Ogolnie chodzi mi o lepsza jakosc zdjec, ogolna funkcjonalnosc i zaoszczedzenie kilku stowek

Co myslicie? Czy nie warto bo ajfon to tel na lata i lepiej trzyma cene?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

9 Komentarzy
Tutaj nie ma co porównywać, Apple zawsze niemiłosiernie zawyża ceny nie oferując nie w zamian.

Co prawda twój telefon jest znacznie droższy, ale w tym przypadku cena nie nie jest adekwatna do tego co ten telefon oferuje.
Ale czy taki xiaomi posluzy mi plynnie kolejne dwa lata ?
Mariasz13/09/2019 15:55

Ale czy taki xiaomi posluzy mi plynnie kolejne dwa lata ?


6gb pamięci RAM i 8 rdzeniowy procesor spokojnie wystarczy na kilka dobrych lat, a co mam na myśli?
iPhone X ma tylko 3gb pamięci operacyjnej i słabszy procesor od Xiaomi, a dokładniej 6 rdzeni i mniejsze taktowanie.

Więc mi9 nie ma prawa się ciąć czy przerywać, nawet w tej "najsłabszej wersji" z 6gb pamięci RAM, jeżeli nie zamierzasz zmieniać telefonu to możesz się zdecydować na wersję z 12 GB pamięci RAM.

W skrócie telefon Xiaomi to telefon na lata.
AdineX213/09/2019 17:07

6gb pamięci RAM i 8 rdzeniowy procesor spokojnie wystarczy na kilka …6gb pamięci RAM i 8 rdzeniowy procesor spokojnie wystarczy na kilka dobrych lat, a co mam na myśli?iPhone X ma tylko 3gb pamięci operacyjnej i słabszy procesor od Xiaomi, a dokładniej 6 rdzeni i mniejsze taktowanie.Więc mi9 nie ma prawa się ciąć czy przerywać, nawet w tej "najsłabszej wersji" z 6gb pamięci RAM, jeżeli nie zamierzasz zmieniać telefonu to możesz się zdecydować na wersję z 12 GB pamięci RAM.W skrócie telefon Xiaomi to telefon na lata.


Tylko, że iOS ma dużo lepsze zarządzanie RAM-em i 3GB jest w zupełności wystarczające. Szczerze mówiąc wybór jednego czy drugiego telefonu to dobry wybór, oba są świetne. Jedyne co możesz mieć na uwadze, to fakt, że za telefony Apple dopłacasz "za znaczek".
TorresFP13/09/2019 19:49

Tylko, że iOS ma dużo lepsze zarządzanie RAM-em i 3GB jest w zupełności wys …Tylko, że iOS ma dużo lepsze zarządzanie RAM-em i 3GB jest w zupełności wystarczające. Szczerze mówiąc wybór jednego czy drugiego telefonu to dobry wybór, oba są świetne. Jedyne co możesz mieć na uwadze, to fakt, że za telefony Apple dopłacasz "za znaczek".


Co prawda to prawda z iOS, ale te 3gb ram kiedyś nie będzie wystarczało a jednak 6/8 czy 12gb ram trudno będzie zapełnić.
Inna sprawa to awaryjność, każdy telefon po czasie może się zniszczyć a za naprawę iPhone trzeba tak słono zapłacić, że bardziej opłaca się kupić nowy telefon.
Serwis telefonów z Androidem jest znacznie tańszy niż Apple, a to głównie przez dostępność części i nie tylko.
To co Panowie zmieniać? Czy dać se spokój? Albo zmienić na jakiś inny telefon ?
Mariasz14/09/2019 04:43

To co Panowie zmieniać? Czy dać se spokój? Albo zmienić na jakiś inny tele …To co Panowie zmieniać? Czy dać se spokój? Albo zmienić na jakiś inny telefon ?


Jak znudził się Tobie ios, to zmień, - w przeciwnym razie szkoda zachodu.
Mariasz14/09/2019 04:43

To co Panowie zmieniać? Czy dać se spokój? Albo zmienić na jakiś inny tele …To co Panowie zmieniać? Czy dać se spokój? Albo zmienić na jakiś inny telefon ?


poczekaj dwa lata, jak zacznie zamulać to sprzedaj za 2k i starczy na nowe Mi11
prickeater14/09/2019 09:43

poczekaj dwa lata, jak zacznie zamulać to sprzedaj za 2k i starczy na nowe …poczekaj dwa lata, jak zacznie zamulać to sprzedaj za 2k i starczy na nowe Mi11Dzięki ! Chyba najrosądniejsza opcja. Za mi9 pewnie bym 300 zl za dwa nie wziął
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje