Wykorzystaj swój GPU i CPU do walki z koronawirusem

11
mar 14.
Każdy posiadacz komputera z systemem Windows, Linux lub MacOS może przyczynić się do wynalezienia lekarstwa na COVID-19. Wszystko dzięki aplikacji [email protected] przygotowanej przez Uniwersytet Stanforda.

foldingathome.org/

Link do pobrania: foldingathome.org/start-folding/

Wzięcie udziału w programie jest bardzo łatwe. Wystarczy ściągnąć aplikację [email protected] z tego adresu, zainstalować ją i uruchomić. Gdy program zapyta nas o preferowaną dolegliwość, należy wybrać opcję „Any Disease” (koronawirus ma obecnie najwyższy priorytet). Zdobyte w ten sposób dane zostaną przekazane laboratoriom na całym świecie w ramach otwartej współpracy, dając naukowcom nowe narzędzia do walki z chorobą.

mobile.twitter.com/NVI…312

tomshardware.com/new…-19

[email protected] działa na komputerze z najniższym możliwym priorytetem, wykorzystując wyłącznie nieużywane w danym momencie zasoby. Program nie przeszkadza w codziennej pracy, możemy go też w każdej chwili wyłączyć (przy następnym uruchomieniu aplikacja będzie kontynuowała od momentu, w którym skończyła ostatnio). [email protected] ma tylko jedną wadę: PC z włączonym programem cały czas pracuje z pełną mocą, przez co zużywa więcej prądu. Aplikacja dostępna jest w wersji dla systemów Windows, Linux oraz MacOS.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
11 Komentarzy
A boinc roseta?
Ta jasne, wszystkie duże firmy się przyłączyły.
Mój 8 laptop zwiększy tylko ślad co2.
Bitcon podobnie działa więc pytanie czy to nie nakładka aby ktoś moc obliczeniową jednak wykorzystywał na
Pewnie jakaś lipna koparka kryptowalut dla naiwniaków.
Kopalnie bickonow
Ciekawe ile trolli się pod to podłączy. Strach się bać.
Ale jesli ma pomóc to biere
Edytowane przez: "zak" mar 14.
No to jest dylemat - walczyć z koronawirusem czy niszczyć klimat...
Chociaż W tym czasie kto to wie.....
Ale wy ludzie jesteście bezmyślni...
foldingathome.org/about/
To jest projekt prowadzony przez Uniwersytet Stanforda, jedną z najlepszych uczelni wyższych na świecie, a wy tu o jakichś kryptowalutach. Zero myślenia, zero własnej inicjatywy, zero weryfikacji. Ech, szkoda gadać...
MariaMagdalenaAdrian14/03/2020 22:19

Bitcon podobnie działa więc pytanie czy to nie nakładka aby ktoś moc obl …Bitcon podobnie działa więc pytanie czy to nie nakładka aby ktoś moc obliczeniową jednak wykorzystywał na


Ludzie to jednak coraz głupsi z dnia na dzień...
Wystarczy dwie minuty żeby sprawdzić że projekt jest prowadzony przez uniwersytet Stanford, istnieje od 2001, zanim ktokolwiek w ogóle słyszał o kryptowalutach, i większość kodu jest dostępna (opensource).
Ten program był kiedyś nawet na playstation 3.
Edytowane przez: "Kondorro" mar 16.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst