Wygralem roszczenie, ale PayPal kaze odeslac towar

14
kwi 3. 2018
Czesc,
OStatnio podnioslem roszczenie za zakup w sklepie Banggood. Otrzymalem towar, który byl kompletnie niezabezpiezony i podczas podrozy ulegl zniszczeniu. Kontaktu ze sklepem nie bylo zadnego wiec podnioslem spor, z pozniej przeksztalcilem spor w roszczenie.
Po kilku dniach otrzymalem od PayPal odpowiedz:

Uzasadnienie kupującego:

  • Uszkodzony

StatusPo dokładnym zbadaniu sprawy stwierdziliśmy, że przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Aby móc uzyskać zwrot pieniędzy, odeślij sprzedającemu przedmioty, których dotyczyło uznane roszczenie, w nienaruszonym stanie i zachowaj informacje z systemu monitorowania przesyłek. Odpowiadasz jednak za pokrycie kosztów wysyłki oraz opłat manipulacyjnych.

Przesyłkę należy wysłać na adres:Attn:Huang Tingting,Tel:020-31237434,Mobile: 18122361627, Fengrun Commercial Plaza,7th floor, Jinzhong Heng Road, 318,Baiyun District, Guangzhou, Guangdong Province 510400 Chiny

Jak chcesz odpowiedzieć?

Podaj informacje w systemie monitorowania.Anuluj roszczenie.


Co dalej

Prosimy o dostarczenie informacji z internetowego systemu monitorowania przesyłek do dnia 13 kwi 2018. Po uzyskaniu potwierdzenia dostarczenia towaru dokonamy zwrotu pieniędzy w oparciu o nasze zasady ochrony.

Jeśli wartość przedmiotu jest większa lub równa 800,00 PLN, należy zażądać potwierdzenia odbioru przesyłki podpisem.

Możesz anulować tę sprawę w dowolnej chwili.


I co teraz ???

Koszt wysylki do Chin przewyzsza cene towaru. Czy moge uzyskac Refund lub czesciowy Refund bez wysylania towaru do Chin ?

Pozdro
Aktualizacje społecznościowe
Różne
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz