cze 23. 2022
Wie ktoś z jakiego powodu od jakichś 2 tygodni w Lidlu nie ma żadnych produktów z Piątnicy. Wycofali serki wiejskie, jogurty, śmietany. Nawet Skyr, który Piątnica robiła dla Pilosa, już nie jest dostępny. Z resztą jak byłe w Biedronce ostatnio to też nie widziałem żadnego ich produktu. To jakaś grubsza akcja?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj
6 Komentarzy
 1. Avatar
  Może się nie zgodzili na głodowe warunki narzucane przez dyskonty?
 2. Avatar
  Pewnie im się skończyła umowa, której nie przedłużyli. Może wrócą, kto wie. A sprawdzałeś nowego producenta skyru, tego 330g?
 3. Avatar
  Autor
  Beastmilk23/06/2022 09:31

  Pewnie im się skończyła umowa, której nie przedłużyli. Może wrócą, kto wie. …Pewnie im się skończyła umowa, której nie przedłużyli. Może wrócą, kto wie. A sprawdzałeś nowego producenta skyru, tego 330g?


  Wgl w chwili obecnej nie ma żadnego Skyru naturalnego w Lidlu (nad czym najbardziej ubolewam). Jest tylko ten 150 g smakowy.
 4. Avatar
  LooneyW23/06/2022 09:35

  Wgl w chwili obecnej nie ma żadnego Skyru naturalnego w Lidlu (nad czym …Wgl w chwili obecnej nie ma żadnego Skyru naturalnego w Lidlu (nad czym najbardziej ubolewam). Jest tylko ten 150 g smakowy.


  To długo pobył, przecież dopiero wszedł, jakieś 3-4 mies. temu? Trzeba wrócić do Biedronki, chociaż teraz będą w Lidlu te Skyry Alpro, może dadzą radę.
  Edytowane przez: "Beastmilk" cze 23.
 5. Avatar
  10115926-wyE2g.jpgW Lidlu jest, tylko o ponad 23% droższy.
  W Biedronce nie ma od dłuższego czasu.
 6. Avatar
  Autor
  Tak, wiem. Żona w czwartek wypatrzyła. No cena przesadzona, ale co zrobić
Prześlij Komentarz
Avatar