Wybór szczoteczki sonicznej - jakość, koszt eksploatacji etc.

lis 6. 2021
Używam obecnie szczoteczki rotacyjnej Oral-B, i ponieważ jest dość mocno wyeksploatowana szukam czegoś nowego.

Postanowiłem tym razem kupić szczoteczkę soniczną - mam "delikatne" zęby wrażliwe na temperaturę itp. impulsy zewnętrzne, i wyczytałem, że do tego typu dolegliwości lepsza jest szczoteczka soniczna.

Poszukałem trochę w internecie, i oczywiście opinie są rozbieżne, choć przydatne np. filmik, gdzie koleżka ma rozwalonego Philipsa za >600 PLN i został na lodzie, bo serwis go olał

W związku z tym przyjąłem następujące parametry:

- cena do 250 PLN (wiadomo im mniej, tym lepiej, w ostateczności, gdyby była jakaś "kosa propozycja" mogę wydać trochę więcej). Nie chcę mieć problemów, że moja "super-hiper-duper" szczoteczka za 800 PLN przestała działać, a serwis mnie olewa, bo tego typu produkty są w zasadzie nienaprawialne, i musieliby wymienić na nową, czego czynić nie chcą. Przy tańszej szczoteczce łatwiej pogodzić się z awarią, wywalić zepsutą do kosza i kupić nową.

- solidne wykonanie, bezpieczne materiały, kilka trybów pracy - nie musi mieć wyświetlacza czy odtwarzacza mp3

- sensowna cena za końcówki i dobra dostępność - chodzi mi o "oryginały" , bo w przypadku rotacyjnej Oral-B musiałem często uważać,żeby nie kupić jakiegoś chłamu zrobionego z żyłki wędkarskiej

-znana,lubiana, przetestowana przez społeczność Peppera

Jeśli możecie coś polecić np. z własnego doświadczenia, i uzasadnić kilkoma zdaniami swój wybór, będę Wam niezmiernie wdzięczny.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz