Wybór pralki AEG L9FEA69S vs Samsung WW90T986ASH

wrz 16. 2022
Dobry wieczór Pepperki,
jako, że w niecały rok zepsuła mi się pralka Samsung WW90T986ASH - a producent nie ma "nowej" u siebie na stanie stoję przed wyborem nowej pralki.

Trochę przeglądałem, czytałem - ale w sumie w necie żadnych konkretów. Obecne doświadczenie z "quickdrivem" raczej oceniam na 2/10, dlatego chciałbym zapytać, jakie pralki polecacie do 6000 zł.

Ogólnie na oku miałem AEG L9FEA69S lub ponowny zakup Samsung WW90T986ASH.

Jeżeli ktoś ma jakieś opinie/sugestie - chętnie poczytam.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Usunięty526681
    Bierz AEG, Panie to samo miałem ale po 2 latach, Samsung = Szajsung, bosh kupuj tylko, siostra ma 5 lat pralkę i szuszarke nad pralka, działa bez zarzuty, ja mam ze szajsunga wszystko, pralkę lodówkę i tv, pralka zardzewiała, musiałem czyścić blachy, w lodówce przepalił się tylny panel idealnie po 2 latach i 1 miesacu, 500 zł w plecy, w tv szwankuje karta sieciowa, streamy się zacinają, musiałem fizycznie tv rozebrać, kartę sprawdzić i tv działa, ale dla niekumatego to jest koszt 1000 zł nowa karta sieciowa + wymiana, kupuj tylko bosha ciul że cześć robią w Chinach ale ogólnie to działa, bierz AEG, płytę indukcyjna mam z AEG, 4 lata zero problemu (Edytowano)
  2. Awatar użytkownika asimply
    Bo quickdrive fajnie na papierze wygląda. Dwa silniki, dwa razy bardziej skomplikowany napęd. Zysk? Może w laboratorium Samsunga. Jak chcesz Samsunga to weź tańszy model i dokup sobie ich gwarancję na 5 lat. (Edytowano)