Wybór noża edc

5
lip 21.
Witam,
piszę z takim zapytaniem czy miał ktoś ten nóż pl.aliexpress.com/ite…_53 lub pl.aliexpress.com/ite…_53 i jest w stanie powiedzieć czy warto go kupić? Jeśli nie te dwa jaki inny budżetowy nóż polecilibyście z chińskich stron?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
A nie lepiej ze stajni sprawdzonej marki Sanrenmu?
Kupiony... Nie pamiętam już nawet dokładnie! Z 5-6 lat temu:
2598446-fzhRK.jpg (Wiem że muszę podostrzyć bo wyszczerbiony, ale to dlatego że fleki z metalowymi bolcami wymienił )
stfpl21/07/2019 18:03

A nie lepiej ze stajni sprawdzonej marki Sanrenmu? Kupiony... Nie pamiętam …A nie lepiej ze stajni sprawdzonej marki Sanrenmu? Kupiony... Nie pamiętam już nawet dokładnie! Z 5-6 lat temu:[Obrazek] (Wiem że muszę podostrzyć bo wyszczerbiony, ale to dlatego że fleki z metalowymi bolcami wymienił )


miałem ten nóż ale zgubiłęm a teraz szukam czegoś tańszego. Sanremu bardzo podrożał.
Monster221/07/2019 18:10

miałem ten nóż ale zgubiłęm a teraz szukam czegoś tańszego. Sanremu bardzo …miałem ten nóż ale zgubiłęm a teraz szukam czegoś tańszego. Sanremu bardzo podrożał.


Spróbuj poszukać "Tonife" np. na Gearbest. Kupiłem w zeszłym roku 3 sztuki na prezenty:
gearbest.com/poc…363
Z tego co się orientuje to szwagier jest zadowolony, używa go praktycznie codziennie. Sam nie korzystam, więc nie wypowiem się jak się to zachowuje, ale ostatnio oglądałem ten jego to wizualnie prawie jak nowy (poza oczywiście ostrością, ale nigdy go nie ostrzył).

EDIT: Nie wiem czemu ten url który podałem prowadzi niby do wyprzedanego noża, bo jak poszukasz przez wyszukiwarkę i klikniesz ten model to niby jest dostępny za 12$.
gearbest.com/Ton…ar/
Edytowane przez: "e-Rick" lip 22.
e-Rick22/07/2019 09:59

Spróbuj poszukać "Tonife" np. na Gearbest. Kupiłem w zeszłym roku 3 sztuki …Spróbuj poszukać "Tonife" np. na Gearbest. Kupiłem w zeszłym roku 3 sztuki na prezenty:https://www.gearbest.com/pocket-knives-and-folding-knives/pp_606096.html?wid=1433363Z tego co się orientuje to szwagier jest zadowolony, używa go praktycznie codziennie. Sam nie korzystam, więc nie wypowiem się jak się to zachowuje, ale ostatnio oglądałem ten jego to wizualnie prawie jak nowy (poza oczywiście ostrością, ale nigdy go nie ostrzył).EDIT: Nie wiem czemu ten url który podałem prowadzi niby do wyprzedanego noża, bo jak poszukasz przez wyszukiwarkę i klikniesz ten model to niby jest dostępny za 12$.https://www.gearbest.com/Tonife-_gear/


Dzięki tylko te noże są droższe od sanremu a szukam budżetowy taki żeby tylko był i taki który się nie połamie jak będę przecinał jakaś paczkę itp.
Monster222/07/2019 10:03

Dzięki tylko te noże są droższe od sanremu a szukam budżetowy taki żeby tyl …Dzięki tylko te noże są droższe od sanremu a szukam budżetowy taki żeby tylko był i taki który się nie połamie jak będę przecinał jakaś paczkę itp.


No ja kupiłem wtedy 3 sztuki za 10$. Za bardzo nie interesowałem się nożami, kupowałem w promocji, oglądałem i oddawałem albo odsprzedawałem.
Bierz co Ci pasuje w tym budżecie, raczej nie liczyłbym na jakieś szczególne recenzje jeśli danego noża nie było wcześniej na pepperze. Stal i tak będzie najtańsza w takim wynalazku. Z takich uwag do tych co podałeś - malowane na czarno ostrze po jakimś czasie będzie wyglądało kiepsko, dlatego z tych dwóch raczej wybrałbym ten tańszy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje