Wybór Laptopa, pomocy !!

8
mar 2.
Witam wszystkich, jestem tu nowy,szukam laptopa, nie gejmingowy, stylowy bardziej. HP, około 3000 zł, kompromis pomiedzy zespołami, nie chcę dysku 256 ssd bo to za mało, 512, no tak juz do przemyślenia, grafiki niżej niż mx250, firma HP, znalazłem po godzinach poszukiwań wydaje mi się najlepszą ofertę:

x-kom.pl/p/5…tml

Macie jakieś inne wybory, lub Polecacie coś innego?
Z tego co wiem to cashback jest dalej w HP, za stary laptop czy coś, ma ktoś na zbyciu kod seryjny jakiś od starszego laptopa? jak go zdobyć, byłoby minus 400 zł. Proszę o pomoc!!
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
8 Komentarzy
Będzie coś grane, czy można szukać na integrze?
Z systemem czy bez?
Edytowane przez: "arko11" mar 2.
Numery seryjne polecam poszukać po ebayach i tego typu portalach.
CebulowyPomiot02/03/2020 23:27

Numery seryjne polecam poszukać po ebayach i tego typu portalach.


Gorzej jak ktoś posiadający sprzęt bedzie chciał skorzystać z tej promocji, a tu okaże sie, ze wykorzystane. Wtedy może wejść paragraf:

Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8
Edytowane przez: "arko11" mar 3.
Hej, ja mam starszego nieużywanego HP Pavilion dv5, nic nie było grzebane, taki z 10 letni, z tym że leżał ponad rok i się nie włącza. Nie mam czasu go naprawiać bo mam inne sprzęty. Takie pytanie, czy może być w ramach cashback?
wgeacltb03/03/2020 09:22

Hej, ja mam starszego nieużywanego HP Pavilion dv5, nic nie było grzebane, …Hej, ja mam starszego nieużywanego HP Pavilion dv5, nic nie było grzebane, taki z 10 letni, z tym że leżał ponad rok i się nie włącza. Nie mam czasu go naprawiać bo mam inne sprzęty. Takie pytanie, czy może być w ramach cashback?


O ile to nie seria biznesowa to tak, skontaktuj się z hp na fb. Mi w miarę szybko odpowiadali.
Pytam coś
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst