Wpłaty EUR we wpłatomacie w Niemczech a następnie przelew do PL - sposoby?

5
sie 23. 2019
Szukam rozwiązania na nie mój problem, gdyż Teść mieszka w tej chwili w Niemczech i szuka sposobu na jak najkorzystniejsze sposoby przelewu do Polski. Obecnie korzysta ze złodziejskiego Wester Union, który kasuje sobie 20 EUR od wpłaty.

Czy znacie jakieś sposoby na ograniczenie kosztów wpłaty EUR w bankomacie a następnie przelew do Polski ?

Osobiście do głowy przychodzi mi utworzenie konta w N26 z rejestracją na polski adres, ewentualnie na niemiecki (choć nie wiem jak w jego przypadku z tym jest) oraz przelew na Revolut a następnie przewalutowanie w Revolucie na PLN i przelew na polskie konto.
N26 odpada, ponieważ wyłacznie wpłaty do 100EUR miesięcnie są nieoprocenotwane, powyżej tej kwoty płacimy 1,5% prowizji co staje się mało opłacalne.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Revolut? Paypal? Ale nie wiem jak z limitami...
W jakimś banku z siedzibą w Polsce otwarcie konta walutowego ? (i ew. potem sprzedaż waluty na jakimś cinkciarz itp serwisie albo karta wielowalutowa do konta (tylko poczytaj koszty przewalutowania/prowadzenia rachunku/opłaty za kartę) / revo/monetto czy jak to tam się zwie)
eter24/08/2019 23:03

W jakimś banku z siedzibą w Polsce otwarcie konta walutowego ? (i ew. p …W jakimś banku z siedzibą w Polsce otwarcie konta walutowego ? (i ew. potem sprzedaż waluty na jakimś cinkciarz itp serwisie albo karta wielowalutowa do konta (tylko poczytaj koszty przewalutowania/prowadzenia rachunku/opłaty za kartę) / revo/monetto czy jak to tam się zwie)


To pokaż polski bank mający wpłatomaty za granicą.
eter25/08/2019 00:57

Euronet to nie europejskie


I niby który bank pozwala wpłacać w Euronecie za granicą?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst