Wpłata gotówki na konto w Sklepie Żabka kartą Revolut

sie 15. 2021
Witam. Sklep Żabka udostępniła usługę „wpłatomatu” . Można wpłacać pieniądze na konto kartą. Obsługuje karty MasterCard. Karta Revolut też jest MasterCard. Moje pytanie: czy można w Żabce wpłacić pieniądze na Revolut? Jeśli tak to czy to kosztuje? ( Żabka nie pobiera opłaty wpłaty gotówki kartą przez terminal, ale czy Revolut pobiera opłatę?)W jakimś artykule o usłudze wpłaty gotówki na konto w Żabce niestety na liście banków nie było Revolut, stąd moje pytanie
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

12 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Roswell19/08/2021 10:42

  Gdybyś się dowiedział daj znać.


  Nie bedzie dzialac z Revolutem bo Usługa Wpłacaj na kartę jest dostępna dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard wydanych przez: Alior Bank, Bank BPS, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao (tylko karty kredytowe), BNP Paribas, Bank Pocztowy, Credit Agricole Bank Polska, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank, Plus Bank, Santander Bank Polska oraz SGB-BANK.
 2. Avatar
  Ktoś wie czy usługa jest dalej dostępna? Odwiedziłem kilka żabek i opinie były podzielone.
  Avatar
  Jest dostępna. Niestety często personel nie jest przeszkolony przez ajenta i wie tylko o wypłacie, a nie wpłacie.
  Albo zmieniasz żabe, albo prosisz aby wyszukał sobie usługe na ekranie i wyklikał co trzeba/ew. pytasz czy jest ajent/kierownik i jemu zwracasz uwage.
 3. Avatar
  Gdybyś się dowiedział daj znać.
 4. Avatar
  Gdzie znajdę więcej informacji o tej usłudze bo na stronie zabka.pl/wyg…rte g... jest
 5. Avatar
  aaaa19/08/2021 17:53

  Nie bedzie dzialac z Revolutem bo Usługa Wpłacaj na kartę jest dostępna dla …Nie bedzie dzialac z Revolutem bo Usługa Wpłacaj na kartę jest dostępna dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard wydanych przez: Alior Bank, Bank BPS, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao (tylko karty kredytowe), BNP Paribas, Bank Pocztowy, Credit Agricole Bank Polska, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank, Plus Bank, Santander Bank Polska oraz SGB-BANK.


  Widzę, że trochę się orientujesz... Mam troche inne pytanie. Czy da się założyć na góra kilka miesięcy jakieś darmowe konto typu revolut ale żeby był polski nr. konta?
  Avatar
  ZEN - Polski fintech, od razu dostajesz polski IBAN. Kosztuje 5zł/msc
 6. Avatar
  tomasz28023/08/2021 19:22

  Widzę, że trochę się orientujesz... Mam troche inne pytanie. Czy da się zał …Widzę, że trochę się orientujesz... Mam troche inne pytanie. Czy da się założyć na góra kilka miesięcy jakieś darmowe konto typu revolut ale żeby był polski nr. konta?


  Dipocket.
 7. Avatar
  roswell i tu sie mylisz. zabka wypisuje dostepne banki ja posiadam konto w niemieckim banku n26 i posiadam do konta karte mastercard na ktora wplacam pieniadze w zabce bez problemu
Avatar