wpłata EUR w gotówce na Revolut lub wymiana na PLN

kwi 23. 2020
Cześć,

Mam trochę Euro w gotówce. Chciałbym je możliwie bez większych kosztów wpłacić na Revolut lub Curve. Czasami robię zakupy w Euro więc na Revolut mogą leżeć. Ewentualnie jeśli zna ktoś sposób jak korzystnie je przerzucić na konto w PLN - też będę wdzięczny. Wpłatomaty Euronetu lub podobnych chyba nie potrafią przyjmować EUR i zasilić konta przy użyciu karty fizycznej Revolut, czy jestem w błędzie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Anonymous User
  Jedyne co mi przychodzi do głowy to konto walutowe i przelew na revoluta (kwestia opłat za przelewy w innej walucie w banku). Druga opcja (której ja używam w GBP) - mam konto walutowe i za pomocą Apple Pay przelewam pieniądze na revoluta.
 2. Avatar
  Zasil z konta walutowego.
 3. Avatar
  Konto walutowe w Alior banku, może jeszcze jest karta do niego za darmo to będzie szybko i sprawnie
 4. Avatar
  No tak, ale problemem u kolegi jest to że ma euro w gotówce. Alior przyjmuje wpłaty gotówki w EUR lub USD?
 5. Avatar
  Ttez mam taki problem i chyba nie ma u nas jak wpłacić gotówkę Euro bez spreadow lub opłat
 6. Avatar
  no1geek25/04/2020 01:18

  No tak, ale problemem u kolegi jest to że ma euro w gotówce. Alior p …No tak, ale problemem u kolegi jest to że ma euro w gotówce. Alior przyjmuje wpłaty gotówki w EUR lub USD?


  mam kantor alior i przyjmują wpłaty w oddziałach w obcej walucie bez dodatkowych kosztów, ważne by był to oddział banku a nie placówka partnerska bo wtedy tylko zł
 7. Avatar
  Chyba każdy bank ma bezpłatne konto w Euro, bez karty. Być może Twój bank pozwala na bezpłatne przelewy w Euro (np. ING pozwala jakoś od początku tego roku), wtedy wystarczy zlecić przelew na Revoluta. Inaczej chyba się nie da :/
 8. Avatar
  Taki przelew pójdzie dziś na Revoluta czy czeka się do Poniedziałku mBank ->Revolut Euro? (Edytowano)
 9. Avatar
  Witam. Sklep Żabka udostępniła usługę „wpłatomatu” . Można wpłacać pieniądze na konto kartą. Obsługuje karty Master Card. Karta Revolut też jest Master Card. Moje pytanie: czy można w Żabce wpłacić pieniądze na Revolut? Jeśli tak to czy to kosztuje? ( wpłata wiem, że nie, ale czy Revolut pobiera opłatę?)W jakimś artykule o usłudze wpłaty gotówki na konto w żabce niestety Na liście banków nie było Revolut, stąd moje pytanie
 10. Avatar
  Już dostałam odpowiedź od Revolut 😬: „Dziękuję bardzo za oczekiwanie, Niestety w tej chwili nie obsługujemy wpłat gotówkowych.
  Daj mi znać, jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc?”
 11. Avatar
  Temat ogarnięty. Każdy prawie bank ma walutowe za free. Dodałem W IKO walute euro i poszedłem gotówke ( Euro) wpłacić w banku i potem można już wiadomo.
Avatar