Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

World of Tanks / Do zdobycia za darmo czołg premium 8 poziomu Cs52 Lis

4
sie 28. 2020
Maraton na polski czolg premium 8 poziomu trwa od dzis( 28 sierpnia do 10 wrzesnia). Maraton podzielony jest na 10 etapów. Z kazdym etapem otrzymujemy znizke 10% na czolg. Po osiągnięciu 10 etapow otrzymujemy czolg za darmo. Aby otrzymac czolg nalezy wykonywac misje na poswiecenie lub na mistrzostwo ( szczegoly na stronie)
worldoftanks.eu/pl/…ge/
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Ile pali ten czołg, bo nie wiem czy będzie mnie stać na utrzymanie i jeszcze pewnie duże OC za niego jest :/
SIMTRIX28/08/2020 10:14

Ile pali ten czołg, bo nie wiem czy będzie mnie stać na utrzymanie i je …Ile pali ten czołg, bo nie wiem czy będzie mnie stać na utrzymanie i jeszcze pewnie duże OC za niego jest :/


mega to Ci śmiesznie wyszło
On jest tylko teoretycznie do zdobycia za darmo. Dla dobrego gracza, który ma sporo dobrych czołgów to 5-6 godzin grania codziennie przez 10 dni. Oczywiście jak ktoś nie ma czasu żeby tyle grać w te ustawiane bitwy doborem graczy i rng i zależy mu na swoim zdrowiu psychicznym to czołg może kupić ze zniżką. Po prostu taki kolejny chwyt marketingowy łorgejmink. Pomordujesz się, doczłapiesz do np 50 procent zniżki i kupisz czołg za 120zł.
Tarlow28/08/2020 10:22

On jest tylko teoretycznie do zdobycia za darmo. Dla dobrego gracza, który …On jest tylko teoretycznie do zdobycia za darmo. Dla dobrego gracza, który ma sporo dobrych czołgów to 5-6 godzin grania codziennie przez 10 dni. Oczywiście jak ktoś nie ma czasu żeby tyle grać w te ustawiane bitwy doborem graczy i rng i zależy mu na swoim zdrowiu psychicznym to czołg może kupić ze zniżką. Po prostu taki kolejny chwyt marketingowy łorgejmink. Pomordujesz się, doczłapiesz do np 50 procent zniżki i kupisz czołg za 120zł.


Teraz już nie tak łatwo zdobyć czołg przez misję dla zwykłego gracza.
Faktycznie jest to pomysł na wyciągnięcie kasy od ludzi. Bo wielu właśnie jak dociagnie do 50% nie wytrzyma i kupi za kasę.
Najlepsze, że drogo jest dać 120za jakąś grę a tu mamy wirtualne czołgi w cenie gier i najlepsze, że nie są naszą własnością . Dawniej dało się grać kilka godzin ale teraz po zmianach tyle tylko mogą wytrzymać najzagorzalsi gracze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst