Wolny internet mobilny lub jego brak a co miesiąc się płaci. LycaMOBILE / PLUS

6
sie 22. 2019
uokik- może pomorze ale czy już ktoś z Was to robił w tym aspekcie?

Nie są to duże pieniądze ale Operator olewa Klientów od wielu miesięcy a internet jak stał tak stoi, wiadomo czasami ruszy ale raz na ruski rok i nie jest to wina zasięgu a LycaMobile wie o problemie i mimo zgłoszeń nic z tym nie robi.

Na FB można przeczytać same negatywne opinie odnośnie ich niedziałającego internetu a Lyca nie łyka tylko wypluwa Klientele
Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internetZadaj pytanie
6 Komentarzy
Avatar
Usunięty165660
Pomorze nie.
Myślę, że Mazury.
Skoro dotyczy Lyca to po co piszesz w tytule u Plus (który daje im zasięg, a jak sam twierdzisz wina nie leży w zasięgu)? Lyca to nie abonament, zamiast płacić co miesiąc idź tam gdzie będzie lepiej.
CiekawskiGeorge22/08/2019 12:22

Skoro dotyczy Lyca to po co piszesz w tytule u Plus (który daje im zasięg, …Skoro dotyczy Lyca to po co piszesz w tytule u Plus (który daje im zasięg, a jak sam twierdzisz wina nie leży w zasięgu)? Lyca to nie abonament, zamiast płacić co miesiąc idź tam gdzie będzie lepiej.


- wina MOŻE leżeć po stronie Plusa, niestety LycaMobile nie przyznaje się do kiepskiego lub przeważnie niedziałającego internetu
- jak się ma KUPĘ pieniędzy na głównym numerze to raczej nie wskazane jest się przenieść

Dziwi mnie tylko postępowanie "operatora" zamiast coś z problemem zrobić to nie robi NIC

Dlatego ta dyskusja na temat uokik, może ktoś był i walczył z tym a nie tylko odchodził od problemu
Pisząc o płaceniu co miesiąc niejako wykluczyłeś wysokie saldo. Błędem jest zasilać dużymi kwotami niesprawdzonego operatora, bo potem albo się traci, albo jest uwięzionym jak na abonamencie z lojalką.

Ktoś tu pisał kiedyś, że cały ruch internetowy Lycamobile idzie przez UK, więc to zapewne jest przyczyną.

Urzędy mogą pomóc wymusić odpowiedź na skargę, ale mylisz UOKiK z UKE.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" sie 23. 2019
CiekawskiGeorge23/08/2019 00:56

Pisząc o płaceniu co miesiąc niejako wykluczyłeś wysokie saldo. Błędem jest …Pisząc o płaceniu co miesiąc niejako wykluczyłeś wysokie saldo. Błędem jest zasilać dużymi kwotami niesprawdzonego operatora, bo potem albo się traci, albo jest uwięzionym jak na abonamencie z lojalką. Ktoś tu pisał kiedyś, że cały ruch internetowy Lycamobile idzie przez UK, więc to zapewne jest przyczyną.Urzędy mogą pomóc wymusić odpowiedź na skargę, ale mylisz UOKiK z UKE.


idzie przez UK, a reszta internetu ponoć idzie przez serwery w Stachach dla całego Świata.

Wymuszenia nie wymagam, raczej jakieś Postawy, Decyzji, Ustosunkowania się sieci LycaMobile ale pewnie za wysokie wymagania mam Człowiek Płaci za coś a niego nie otrzymuje od Sprzedawcy, Dystrybutora NIC, od kilku miesięcy zmienili ofertę dla niepoznaki i KUMULUJĄ internet z poprzedniego miesiąca i wychodzi że ciągle ma się 60GB które nie da się wykorzystać w normalnym użytkowaniu.


...za dużo zatankowałem i teraz muszę w LycaMobile zostać pewnie przez jeszcze 4 lata Bogacz ze mnie
LisPromocji23/08/2019 22:34

idzie przez UK, a reszta internetu ponoć idzie przez serwery w Stachach …idzie przez UK, a reszta internetu ponoć idzie przez serwery w Stachach


Nie ma co się naśmiewać, nic z netu nie idzie przez USA, ale jeśli każdy strzał przechodzi przez UK to są możliwe opóźnienia. Walczyć o ustosunkowanie się chyba jednak warto, w końcu mają jakieś prawne obowiązki by na reklamacje odpowiadać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst