WÓDKA NA WESELE

   5
   lis 13.
   Witam, ktoś poleci jakąś hurtownie dowożącą do Białegostoku, w cebulaszczych cenach? Chodzi mi konkretnie o 150 sztuk Stocka 0,5l, bądź Bociana 0,5l.
   Aktualizacje społecznościowe
   Zadaj pytanie

   Grupy

   5 Komentarzy
   Nie do końca w temacie , ale mam Białym znajomych , co za grosze biorą od hurtowni kilkulitrowe baniaki spirytusu ( spokojnie , są tym w pełni bezpiecznym rodzajem ) i potem robią boskie nalewki 60 Vol . + .
   Może to jest dobry budżetowy sposób na smaczne i mocne wesele .
   PZDR .
   Edytowane przez: "kamilslimak" lis 13.
   Swego czasu były modne butelki 0,5 z naklejką "Domestos 60%" (itp). ale jak już wyżej napisane - poszukaj hurtowni w wujku G, i zdaje się ktoś tu (na pepperze) pisał że selgross ma jakieś mniejsze ceny jak bierzesz większą ilość.
   Ja jak szukałem na swoje wesele to najlepsze ceny znalazłem z Selgrosie. Trzeba przeglądać gazetki i raz na jakiś czas trafi się dobra promocja W selgrosie funkcjonuje również lista wódek weselnych sprzedawanych w lepszych cenach w zależności od kupionej ilości. Trzeba o o nią pytać w sklepie.
   Edytowane przez: "zeusiok" lis 13.
   zeusiok13/11/2019 20:09

   Ja jak szukałem na swoje wesele to najlepsze ceny znalazłem z Selgrosie. T …Ja jak szukałem na swoje wesele to najlepsze ceny znalazłem z Selgrosie. Trzeba przeglądać gazetki i raz na jakiś czas trafi się dobra promocja W selgrosie funkcjonuje również lista wódek weselnych sprzedawanych w lepszych cenach w zależności od kupionej ilości. Trzeba o o nią pytać w sklepie.


   Dobrze mówisz, czasami trafiają się perełki w supermarketach i taniej niż w jakiejś najbliższej hurtowni, ale wtedy trzeba się spieszyć, bo przeważnie szybko schodzą

   PS. Kupuj w tym roku, bo od nowego roku wzrośnie akcyza za alkohol czyli wzrośnie cena
   ZgredekLCD19/11/2019 12:49

   Dobrze mówisz, czasami trafiają się perełki w supermarketach i taniej niż w …Dobrze mówisz, czasami trafiają się perełki w supermarketach i taniej niż w jakiejś najbliższej hurtowni, ale wtedy trzeba się spieszyć, bo przeważnie szybko schodząPS. Kupuj w tym roku, bo od nowego roku wzrośnie akcyza za alkohol czyli wzrośnie cena


   Właśnie dlatego kupuje w tym roku. Temat do zamknięcia kupiłem w makro 21.00 zł stock 0.5l + rabat powyżej 150 sztuk -4% to wyszła cena 20.15 zł za butelkę
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst

    Dyskusje