wrz 24. 2022
580123-FvWhX.jpgwitam w profilu alie expres mam takie coś że paczkę dostarczono a paczki dalej nie mam? Miał ktoś taka sytuację?
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
Skomentuj

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Sam przez przypadek nie kliknąłeś w ali, że otrzymałeś przesyłkę? Zamawiałes na adres czy paczkomat? Sprawdź numer śledzenia na innej stronie. Np na Alipaczka.
  Avatar
  Autor
  10905875-7ONKV.jpgTo samo pisze ze paczka dotarła i jakoś bardzo szybko i to mnie dziwi, jest możliwość że zrobili mnie na 700zl?
 2. Avatar
  Wysyłka DHL to pewnie coś droższego. Bo przy zwykłych to Ali w określonym czasie samo zamyka zamówienia nieważne czy paczka dotarła czy nie dotarła.
 3. Avatar
  Ja kiedyś miałem z inpostem tak, kurier paczke z ali dostarczył pod jakis inny adres i pozniej bujanie się z majfrendem i inpostem ostatecznie straciłem 130 zł
 4. Avatar
  Ale DHL w dniu dostarczenia paczki wysyła zarówno SMS jak i mail że będzie przesyłka.
  Co pokazuje śledzenie na stronie DHL?
  Choć u mnie tracking z Ali zawsze pokrywa się z lokalnym przy przesyłce rejestowanej.
 5. Avatar
  Autor
  W dhl mi odpisali ze ten numer paczki nie jest nadany na mój adres 🙉 zegarek to jest 700zl, na potwierdzenie odbioru przesyłki nie kliklem jakiś wałek czy coś?
  Avatar
  Na 100% wał. Miałam podobnie. Sprzedawca wysłał mi fake tracking. Nic się nie zgadzało. Miała być dostawa aliexpress saver shipping, a wysłał przez DHL do innego miasta. Zgłoś zwrot pieniędzy.
 6. Avatar
  Autor
  10944395-wq5nc.jpgtski coś dostalem
Avatar