Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Wirtualne muzeum gier w big boxach (pudełek gier komputerowych)

maj 18. 2020
W sieci zadebiutowało kolejne wspaniałe miejsce dla miłośników retro. Na witrynie Big Box Collection przejrzymy trójwymiarowe reprodukcje wielkoformatowych pudełek gier komputerowych.
Na stronie Big Box Collection znajdziemy setki trójwymiarowych skanów pudełek gier z całego świata. Twórca witryny nie ograniczył się wyłącznie do tytułów z ubiegłego stulecia. W zasobach muzeum obok Alien Trilogy, Alone in the Dark, Baldur's Gate’a czy Lemingów znajdziemy takie gry jak Armikrog, Borderlands, Diablo III oraz Pillars of Eternity. Stronę wyposażono m.in. w wyszukiwarkę (pracującą w oparciu o anglojęzyczne tytuły gier) i prostą przeglądarkę trójwymiarowych plików, która pozwala przyjrzeć się pudełkom z bliska. W katalogu często natrafimy na kilka wersji danej produkcji, pochodzących z różnych rynków. A jeśli chcielibyśmy zobaczyć w muzeum grę, której nie ma aktualnie w zbiorach – można dorzucić ją do kolejki oczekujących eksponatów.
Na koniec najlepsze, istnieje również możliwość pobrania i wydrukowania pudełek, chociaż trzeba pokombinować ze skalą. W razie problemów autor zamieścił instrukcję.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz