cze 27. 2022 (12 g, 34 min)
Witam
Mam taki problem, ze mam odpalony program od temperatury itp albo i nie wyjde do pulpitu z GTA i klawiatura nje działa uruchamia jakieś programy itp nie da się nic wpisać. Jak wejdę w GTA nacisnę w to wchodzi mi do pulpitu kiedyś już miałem ten problem, ale teraz inny komputer i nie pamietam co zrobiłem. Aktualnie wszystko co możliwe wyłączyłem w każdych opcjach funkcje tabletu itp. Skróty i dalej występuje taki problem może ktoś wie co zrobić?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj
20 Komentarzy
 1. Avatar
  Zacięty klawisz Alt lub Ctrl?
  Edytowane przez: "NickVolt" 5 g, 18 min
 2. Avatar
  Kurde, nic prawie nie zrozumiałem. Przecinki w zdaniu są bardzo pomocne. W jaki sposób wychodzisz do pulpitu i wracsz do gry?
 3. Avatar
  Najprościej poza tym co @NickVolt napisał byłoby podpięcie jakieś innej klawiatury jeżeli piszesz o stacjonarce, z lapkiem już "trochę" gorzej.
 4. Avatar
  Autor
  NickVolt27/06/2022 13:30

  Zacięty klawisz Alt lub Ctrl?


  Nie ma opcji bo to się dzieje w GTA na innych grach nie sprawdzałem nawet ekranowa tak działa wiec na 100% to nie wina klawiatury. Kiedyś to miałem na starym kompie i udało się to wyłączyć ale nie pamietam jak chyba dużo zabawy było ale pytam bo może prościej można niż w plikach windowsa wyłączać pewne rzeczy

  Sqrviel27/06/2022 15:46

  Kurde, nic prawie nie zrozumiałem. Przecinki w zdaniu są bardzo pomocne. W …Kurde, nic prawie nie zrozumiałem. Przecinki w zdaniu są bardzo pomocne. W jaki sposób wychodzisz do pulpitu i wracsz do gry?


  Ciężko to wytłumaczyć może prosto uruchamiam program HWmonitor i GTA V kiedy jestem w GTA naciskam Przycisk W i przechodzi do pulpitu. I Cała klawiatura już służy za jakieś skróty co nacisnę to uruchamia mi się np. Cortana jakieś opcje itp. Myszka działa normalnie i klawiatura nie pisze nic nawet w okienku YouTube tylko uruchamia jakieś losowe rzeczy dziwne jak by cała klawiatura i każdy przycisk był jakimś skrótem.
  Edytowane przez: "motocyklista" 46 min
 5. Avatar
  Sqrviel27/06/2022 15:46

  Kurde, nic prawie nie zrozumiałem. Przecinki w zdaniu są bardzo pomocne. W …Kurde, nic prawie nie zrozumiałem. Przecinki w zdaniu są bardzo pomocne. W jaki sposób wychodzisz do pulpitu i wracsz do gry?


  Podłączam się - również nie rozumiem o co chodzi
 6. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:02

  Podłączam się - również nie rozumiem o co chodzi


  Ciężko to wytłumaczyć wyżej bardziej analogicznie wytłumaczyłem nagle każdy przycisk klawiatury zamienia się w jakiś skrót który uruchamia jakieś programy typu pióro zamiast pisać i nie da się tego wyłączyc. Kiedyś znalazłem gdzies poradnik i czytałem to podobne problemy niektórzy mieli, ale wtedy grubo w plikach windowsa grzebałem, alw to dawno było bardzo. Chociaż każde możliwe ustawienia wyłączone odpowiadające za to. Bardziej chodzi mi jak ktoś miał taki problem, bo dość ciężko to wytłumaczyć.
  Edytowane przez: "motocyklista" 41 min
 7. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:05

  Ciężko to wytłumaczyć wyżej bardziej analogicznie wytłumaczyłem nagle każdy …Ciężko to wytłumaczyć wyżej bardziej analogicznie wytłumaczyłem nagle każdy przycisk klawiatury zamienia się w jakiś skrót który uruchamia jakieś programy typu pióro zamiast pisać i nie da się tego wyłączyc. Kiedyś znalazłem gdzies poradnik i czytałem to podobne problemy niektórzy mieli, ale wtedy grubo w plikach windowsa grzebałem, alw to dawno było bardzo


  Brzmi jak zalana klawiatura albo zwarcie w klawiaturze. Sprawdź efety pracy na klawiaturze ekranowej.
 8. Avatar
  A nie masz zainstalowanego programu typu AutoHotkeys albo jakiś Shortcutor? Laprop czy PC?
 9. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:07

  Brzmi jak zalana klawiatura albo zwarcie w klawiaturze. Sprawdź efety …Brzmi jak zalana klawiatura albo zwarcie w klawiaturze. Sprawdź efety pracy na klawiaturze ekranowej.


  Na klawiaturze ekranowej to samo odpala losowe rzeczy jak by cała klawiatura i przycisk był skrótem do odpalenia czegoś.Klawiatura mechaniczna corsair k72 wodoodporna i nigdy nie była zalana problem występuje tylko jak jest odpalony HWmonitor, druga steelseries tez to samo
  Edytowane przez: "motocyklista" 39 min
 10. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:08

  Na klawiaturze ekranowej to samo odpala losowe rzeczy jak by cała …Na klawiaturze ekranowej to samo odpala losowe rzeczy jak by cała klawiatura i przycisk był skrótem do odpalenia czegoś.Klawiatura mechaniczna corsair k72 wodoodporna i nigdy nie była zalana problem występuje tylko jak jest odpalony HWmonitor, druga steelseries tez to samo


  ale kiedy testujesz ekranową odłącz fizyczną.
 11. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:09

  ale kiedy testujesz ekranową odłącz fizyczną.


  Na 100% nie wina klawiatury gdyz przerabiałem problem już kiedyś z rok temu i dopiero w plikach windowsa jakaś opcja czy wyłączenie dało efekt porządane dzieje się to tylko w GTA normalnie nie i w innych grach bez HWmonitor działa normalnie, szukam kogoś bo może miał taki problem i wie co dokładnie wyłączyć w plikach bo tylko to zostaje, ale nocke poświęcę i poczytam bo win10 to dla mnie porażka 7 zero problemów
  Edytowane przez: "motocyklista" 35 min
 12. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:11

  Na 100% nie wina klawiatury gdyz przerabiałem problem już kiedyś z rok te …Na 100% nie wina klawiatury gdyz przerabiałem problem już kiedyś z rok temu i dopiero w plikach windowsa jakaś opcja czy wyłączenie dało efekt porządane dzieje się to tylko w GTA normalnie nie i w innych grach bez HWmonitor działa normalnie, szukam kogoś bo może miał taki problem i wie co dokładnie wyłączyć w plikach bo tylko to zostaje, ale nocke poświęcę i poczytam bo win10 to dla mnie porażka 7 zero problemów  A może, to że nie stosujesz interpunkcji to jednak wina klawiatury

  Tak serio to naciśnij będąc na pulpicie 5 razy L Shift.
 13. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:31

  A może, to że nie stosujesz interpunkcji to jednak wina klawiatury ( …A może, to że nie stosujesz interpunkcji to jednak wina klawiatury (lol)Tak serio to naciśnij będąc na pulpicie 5 razy L Shift.


  Mam wyłączone skróty systemowe. Testowałem dwie klawiatury, moja to Corsair k72 a druga zapasowa w 10% sprawna SteelSeries obie na Cherry MX problem występuje tylko w danej sytuacji jeżeli była by wina klawiatury występował by w innych grach itp. Kiedyś miałem ten problem i trzeba było wyłączyć w plikach systemowych pare rzeczy i tez inna klawiaturę miałem wtedy. Wszystkie opcje typu skróty itp wyłączone opcje od a do z przejrzane bo robiłem optymalizacje gdzieś czytałem o tym problemie na starym forum ale żeby zobaczyć odpowiedzi trzeba było się rejestrować wiec odpuściłem. Teraz mam całkiem nowy komputer od zera złożony i ten sam problem co lata temu myślałem, ze ktoś tez miał takie coś być może HWmonitor to powoduje bo inaczej normalnie można grać jak odpalone jest samo GTA ale wiem, ze kiedyś udało mi się to naprawić chociaż to grzebanie w plikach systemowych i je przeprawianie.
  Edytowane przez: "motocyklista" 8 min
 14. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:38

  Pisałem, ze testowałem dwie klawiatury, moja to Corsair k72 a druga z …Pisałem, ze testowałem dwie klawiatury, moja to Corsair k72 a druga zapasowa w 10% sprawna SteelSeries obie na Cherry MX problem występuje tylko w danej sytuacji jeżeli była by wina klawiatury występował by w innych grach itp. Kiedyś miałem ten problem i trzeba było wyłączyć w plikach systemowych pare rzeczy i tez inna klawiaturę miałem wtedy. Wszystkie opcje typu skróty itp wyłączone opcje od a do z przejrzane bo robiłem optymalizacje gdzieś czytałem o tym problemie na starym forum ale żeby zobaczyć odpowiedzi trzeba było się rejestrować wiec odpuściłem. Teraz mam całkiem nowy komputer od zera złożony i ten sam problem co lata temu myślałem, ze ktoś tez miał takie coś być może HWmonitor to powoduje bo inaczej normalnie można grać jak odpalone jest samo GTA ale wiem, ze kiedyś udało mi się to naprawić chociaż to grzebanie w plikach systemowych i je przeprawianie.


  Chciałem żebyś sprawdził czy funkcja klawisze trwałe nie jest włączona. Sprawdziłeś?
 15. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:40

  Chciałem żebyś sprawdził czy funkcja klawisze trwałe nie jest włączona. Spr …Chciałem żebyś sprawdził czy funkcja klawisze trwałe nie jest włączona. Sprawdziłeś?


  Za chwilkę to sprawdzę.
 16. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:40

  Za chwilkę to sprawdzę.


  Skrótem tej funkcji jest właśnie kilkukrotne wciskanie lewego shifta...
 17. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:42

  Skrótem tej funkcji jest właśnie kilkukrotne wciskanie lewego shifta...


  Nic się nie dzieje, klawiatura działa poprawienie, w nocy czas będzie to poczytam ale chyba trzeba było wyłączyć pióro i jakieś inne rzeczy plikami
  Edytowane przez: "motocyklista" 4 min
 18. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:42

  Nic się nie dzieje


  Więc wpisz "klawisze trwałe" w menu wyszukiwania na paska zadań. Bo domyślnie jakaś rekcja po 5xshift być powinna.
 19. Avatar
  Autor
  Superhot27/06/2022 18:43

  Więc wpisz "klawisze trwałe" w menu wyszukiwania na paska zadań. Bo do …Więc wpisz "klawisze trwałe" w menu wyszukiwania na paska zadań. Bo domyślnie jakaś rekcja po 5xshift być powinna.


  Nie mam takie opcji, powinna ale ja wyłączyłem skróty systemowe właśnie myśląc, ze to w tym problem chociaż i tak ich nieużywam. Tak dokładnie teraz sprawdziłem mam wyłączoną tą opcje.
  Edytowane przez: "motocyklista" 1 min
 20. Avatar
  motocyklista27/06/2022 18:45

  Nie mam takie opcji, powinna ale ja wyłączyłem skróty systemowe właśnie myś …Nie mam takie opcji, powinna ale ja wyłączyłem skróty systemowe właśnie myśląc, ze to w tym problem chociaż i tak ich nieużywam.


  Ogarnij to:
  answers.microsoft.com/pl-…e06
Prześlij Komentarz
Avatar