Opublikowano 15 godzin temu

REDkit narzędzie do modowania gry Wiedzmin 3 za darmo @ Steam

store.steampowered.com/app…it/

ODKRYJ WYMIAR ZUPEŁNIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI

O narzędziu REDkit do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon:
Wiedźmin 3 REDkit to oficjalna aplikacja do edytowania elementów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, stworzona przez CD PROJEKT RED i Yigsoft. Zawarty w aplikacji zaawansowany zestaw narzędzi umożliwia tworzenie własnej zawartości, dzięki czemu każda osoba jest w stanie własnoręcznie wzbogacić świat Wiedźmina 3 o nowe questy, postacie, animacje i nie tylko!

Uwolnij swoją kreatywność, zostaw swój ślad w świecie Wiedźmina i podziel się swoją twórczością ze społecznością graczy. Bez względu na poziom doświadczenia, REDkit do gry Wiedźmin 3 oferuje ogrom możliwości podany w przystępny sposób, dzięki czemu każda osoba może dać upust swojej wyobraźni!

Narzędzie Wiedźmin 3 REDkit dostępne jest za darmo dla osób posiadających grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC i służy zarówno do tworzenia modów, jak również ich instalacji.

W celu uzyskania jakości porównywalnej z oryginałem może być dodatkowo wymagane wykorzystanie zewnętrznych narzędzi, które nie są częścią aplikacji Wiedźmin 3 REDkit.

Narzędzie dostępne jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

CAŁY ŚWIAT W TWOICH RĘKACH
Zanurz się w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jak nigdy wcześniej! Szeroka gama narzędzi dostępna w ramach Wiedźmin 3 REDkit pozwala edytować niemal całą istniejącą w grze zawartość, jak również tworzyć zupełnie nowe elementy, którymi wzbogacisz wiedźmiński świat!

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM GRY
REDkit do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to narzędzie równie potężne, co te, z których korzystali twórcy z CD PROJEKT RED. Pojedyncze questy, wielowątkowe przygody, przedmioty, bronie, postacie, animacje, czy całe lokacje — z REDkitem masz moc, by z niezwykłą swobodą realizować swoje własne pomysły i wdrażać je do gry

Z MIŁOŚCI DO GRACZY
Wiedźmin 3 REDkit to więcej niż tylko narzędzie — to nasz ukłon w stronę społeczności zebranej wokół gry. Dzięki niemu możesz dzielić się swoją niezwykłą twórczością, jednocześnie inspirując inne osoby, by odkryły przed światem nowe, znane tylko im oblicza Wiedźmina. Nie możemy doczekać się, by zobaczyć niesamowite rzeczy, które stworzysz!
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika GhostVolume_
  To nie jest żadna okazja
 2. Awatar użytkownika the4anoni
  -, to darmowe narzędzia do tworzenia modów
  Awatar użytkownika Uburko
  no przecież jest napisane REDkit
 3. Awatar użytkownika tysWidziolOkazje
  Wypadało by opisać jasno, że to jest tylko jakieś dodatkowe narzędzie, które wymaga posiadania gry na koncie.


  Uwaga: This content requires the base game The Witcher® 3: Wild Hunt on Steam in order to use.


  //juz zedytowana okazja (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika snuki
  Gdzie promocja?
 5. Awatar użytkownika Gronbar
  Za darmo można robić mody? Niemożliwe. Minus. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika coleslaw7
  Ja pitole serio? gdzie tu okazja? Może wrzucę okazję z darmowym okresem i będzie to samo. Pepper schodzi na psy, dlatego człowiek nic już nie wrzuca.
  Awatar użytkownika eter
  Ale wiesz że autor to jest dość specyficzny przypadek (nie jesteś tutaj od wczoraj, no chyba że na /nowe nie zaglądasz), i ze "schodzeniem na psy" to raczej w tak dużej społeczności trzeba się liczyć (pln ref się musi zgadzać w skrócie).
 7. Awatar użytkownika BombaclatPL
  Idealne na peppera.....
Awatar użytkownika