Opublikowano dzień temu

Wideorejestrator

Szukam czegoś co nagrywa po wykryciu ruchu "przed autem", a nie w trybie ciągłym. Mam wiedeorejestestor i jest toalna klapą, bo nagrywa non stop i jedyne co robi to tylko drenuje akumulator. Czy są jakieś dobrze działające wideorejestratory, które będą mi pilnowały auta non stop, jednak nagrywanie załączą tylko w momencie gdy coś się dzieje? a nie tak jak ten, który nagrywa stojące przed autem drzewo 24/7...


Kolejna sprawa. Czy są jakieś wideorejestratory, które mają podczerwień/noktowizor itp i dobrze rejestrują obraz w kompletnej ciemności?

Oh Ile ja bym dał żeby mieć taki rejestrator który by pomógł mi dorwać tego gnjoa co to zrobił

837196-VUN4j.jpg
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Sqrviel
    W swoim Viofo A129 duo używałem trybu z wykrywaniem ruchu, no i w zapisanych rzeczywiście były filmiki, na których był jakiś ruch. Natomiast nie jestem w stanie stwierdzić czy wyłapało każdy ruch.
    Ogólnie dużym minusem tego rozwiązania jest to, że jeśli parkujesz na zewnątrz, to istnieje dużo czynników wyzwalających zapis filmików. Jeśli postawisz auto przy drodze lub chodniku to każde przejeżdżające auto czy pieszy, będzie wyzwalał zapis.
    Ja zmieniłem na ciągłe nagrywanie w trybie low bitrate, kamerkę mam podłączoną za pomocą HardWire Kit'a, plus bypass'y do bezpieczników i nie miałem problemów z rozładowanym akumulatorem. (Edytowano)