Weryfikacja aukcji Allegro

AvatarUsunięty1267025
sie 24. 2019
Czy te słuchawki mogą być oryginalne? Bo cena chyba bardzo niska.
allegro.pl/ofe…are
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
  • Stan: Po zwrocie
To może oznaczać wszystko - napisz do nich że chciałbyś zdjęcia oryginalne a nie te z reklamy to raz,
Dwa: piszą że niby czas na zwrot 14 dni ale jak zdjęć nie będziesz mieć a przyjdzie to mogą nie zrobić zwrotu (chyba że będziesz zdjęcia robić/filmować przy rozpakowywaniu paczki).
A z oryginalnością to pewnym być nie można nigdy - kiedyś znana firma sprzedawała "oryginalne" karty Kingstona. Chińczycy kopiują wszystko co się da
Cena dobra, słuchawki mają dobrą opinie. Głównie ludzie chwalą dźwięk. Myśle, że za tą cenę to zaraz sam wezmę
Avatar
Usunięty126702
Dziękuję za odpowiedzi. A wiecie może, czy ten model jest bezprzewodowy? W aukcji wyraźnie napisane, że przewodowy, ale na zdjęciach są też te słuchawki z odpiętym kablem. Czytałam, że ten model występuje w wersji bezprzewodowej i klasycznej. Wszędzie znajduję model Audio-Technica ATH-SR5 i on jest bezprzewodowy, a ten ma jeszcze na końcu literki WH. Na temat tego modelu nic nie znalazłam.

Druga sprawa: teraz nawet bardziej zastanawiam się nad tymi: allegro.pl/ofe…531 z tego samego sklepu. Też są kilkukrotnie tańsze niż gdzie indziej i mają bardzo dobre opinie. Gdybym chciała ich używać z komputerem bezprzewodowo, to rozumiem, że musiałabym podpiąć do kompa odbiornik Bluetooth? Czy on musi mieć tę samą wersję Bluetooth? Jaką wersję mają te słuchawki? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.
Czy jeśli w moim telefonie jest inna wersja, to słuchawki na pewno nie będą z nim kompatybilne?
Usunięty12670224/08/2019 10:22

Dziękuję za odpowiedzi. A wiecie może, czy ten model jest bezprzewodowy? W …Dziękuję za odpowiedzi. A wiecie może, czy ten model jest bezprzewodowy? W aukcji wyraźnie napisane, że przewodowy, ale na zdjęciach są też te słuchawki z odpiętym kablem. Czytałam, że ten model występuje w wersji bezprzewodowej i klasycznej. Wszędzie znajduję model Audio-Technica ATH-SR5 i on jest bezprzewodowy, a ten ma jeszcze na końcu literki WH. Na temat tego modelu nic nie znalazłam.


Napisane jest, że są przewodowe, zatem zapewne są przewodowe, z tym, że kabel można odpiąć, wbrew pozorom jest to powszechne w przypadku średniej i wyższej półki, zapewne by w razie potrzeby można było zastosować dłuższy kabel, lub zwyczajnie go wymienić... Oczywiście możesz do nich napisać z zapytaniem, ale sprawdzając na szybko wszędzie pisze, że są one przewodowe.

Odnośnie WH w nazwie to nie ma ono znaczenia, bo donosi się do koloru słuchawek WH - White (białe).
Usunięty12670224/08/2019 10:22

Gdybym chciała ich używać z komputerem bezprzewodowo, to rozumiem, że mus …Gdybym chciała ich używać z komputerem bezprzewodowo, to rozumiem, że musiałabym podpiąć do kompa odbiornik Bluetooth? Czy on musi mieć tę samą wersję Bluetooth? Jaką wersję mają te słuchawki? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Czy jeśli w moim telefonie jest inna wersja, to słuchawki na pewno nie będą z nim kompatybilne?


W Aukcji jest napisane, że te słuchawki działają w standardzie Bluetooth 4.0, czyli nie jest on najnowszy, odpowiednio były 4.1, 4.2, i 5.0, i chyba powoli zbliża się standard 5.1. Żeby ich używać to oczywiście urządzenie musi wspierać komunikacje Bluetooth, lub dokupić stosowny adapter, z tym, że te bywają mocno kłopotliwe, szczególnie te tańsze, pamiętam, że u mnie potrafił wręcz zawiesić cały komputer, zatem byłbym ostrożny w tym aspekcie...

Odnośnie telefonu to wersja nie ma znaczenia, podobnie w przypadku adapterów, jednakże będzie mieć to wpływ na jakość dźwięku oraz zasięg, bo ten będzie ograniczony urządzeniem o niższym standardzie. Zatem w tym przypadku będą to prawdopodobnie słuchawki, bo większość telefonów, nawet tych starszych powinno wspierać co najmniej standard 4.1 / 4.2, a w przypadku tych nowszych lub starszych z wyższej półki to oczywiście 5.0.
Edytowane przez: "Herushingu" sie 24. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje