Warsztaty z tworzenia gier (Xbox Academy)

11
wrz 4. 2020
Nie jest to stricte okazja więc wrzucam w dyskusje:

microsoftevent.eventbuilder.com/Xbo…emy

Microsoft Store przedstawia Xbox Academy - bezpłatne warsztaty z tworzenia gier.

Warsztaty skupią się na podstawach projektowania gier, zapewniając każdemu wiedzę potrzebną do rozpoczęcia zabawy i pracy w tej domenie programowania. Nauczymy się procesów tworzenia gier, korzystania z narzędzi programistycznych, takich jak Unity, będziesz mieć szansę nauczyć się nowych umiejętności bezpośrednio od czołowych wykładowców i Playground Games.
Aktualizacje społecznościowe
Zebro
Xbox Academy to nowa inicjatywa korporacji z Redmond, która chce nauczać młodych deweloperów projektować gry na najwyższym poziomie. Na dobry początek zainteresowani otrzymają kilka lekcji związanych z projektami Playground Games.

Na dobry początek zainteresowani otrzymają konkretne informacje dotyczące podejścia studia Playground Games – twórców serii Forza Horizon oraz ostatnio zapowiedzianego Fable. Swoją wiedzą będą dzielić się Maria Lee i Ryan Greene.

Studenci otrzymają informacje dotyczące podstaw projektowania oraz zapoznają się z konkretnym wprowadzeniem do silnika Unity. Wykładowca przedstawi szczegóły, jak poruszać się po interfejsie i jak rozwijać podstawowe poziomy 3D. Pierwsze sesje zostaną zorganizowane 12-13 września i uczestnicy muszą pobrać Unity oraz zestaw 3D Game Kit.

Będzie to na pewno ciekawa opcja dla początkujących twórców, którzy chcą czerpać garściami od doświadczonych deweloperów

Źródło: PPE

295888-SK5KI.jpg
Różne
Dyskusje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz