Warez na pepper.pl

AvatarUsunięty20343312
wrz 29. 2019
Użytkownik @miki88 wstawia linki do warezu "uploadshit . com" oraz niezabezpieczonej stronki na wordpressie "net-load . com" i zapiera się, że

"źródło znane od lat każdemu, kto zajmuje się oprogramowaniem. Pewne i sprawdzone, nigdy nie polecam szajsu z niesprawdzonego źródła"


190131.jpg
Tymczasem developer twierdzi zupełnie co innego:

Hard Disk Sentinel <[email protected]> 20:40 (24 minuty temu)
Hi Krzysztof,

Thanks for your message and question.

> net-load . com/giveaway-hard-disk-sentinel-standard-v5-40-for-free/

No, I can confirm that there is no legal giveaway / offer available on this page.
This seems not a legal version, so I'd not recommend to download from that site.


> website links to the software uploaded to "uploadshit . com".

The other page / uploadshit is unknown for me, I'd not open those pages.

imgur.com/UWA…wN1
190131.jpg
edit:
@Pepper po zgłoszeniach na szczęście usunął wrzutkę. Niemniej dodaję info na wypadek, gdyby ktoś jednak nie chciał mieć możliwie zainfekowanych piratów z nieznanego źródła.


@nevermind słusznie zauważył, że net-load i uploadshit to piracka strona.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
12 Komentarzy
nie chce cie zmartwic ale obstawiam ze 90% pepperowiczow ma na dysku cos pirackiego czy to windowsa czy jakis film czy muze
Avatar
Usunięty203433
Frog29/09/2019 22:26

nie chce cie zmartwic ale obstawiam ze 90% pepperowiczow ma na dysku cos …nie chce cie zmartwic ale obstawiam ze 90% pepperowiczow ma na dysku cos pirackiego czy to windowsa czy jakis film czy muzeNiemniej dodaję info na wypadek, gdyby ktoś jednak nie chciał mieć możliwie zainfekowanych piratów z nieznanego źródła . Tym bardziej, że @miki88 zapewniał, że to "sprawdzony full legal". Co jak widać okazało się ordynarnym kłamstwem.

Jak bagiety zrobią wjazd na chatę z innego powodu i 'przy okazji' zawiną kompa 'do sprawdzenia', to przynajmniej odpadnie tłumaczenie "ale panie bagieto, myszek miki z forum mówił, że ten soft jest legalny"

Ewentualnie "o darmowy soft, zainstaluję sobie na firmowym kompie, bo w końcu miki mówi, że to darmówka". A tu taki psikus
Edytowane przez: "Usunięty203433" wrz 29. 2019
Szkoda że nie można dać plusa!
Dla takiego poświęcenia sprawie należy się nawet więcej niż plus!
Avatar
Usunięty203433
stfpl30/09/2019 14:01

Szkoda że nie można dać plusa!Dla takiego poświęcenia sprawie należy się na …Szkoda że nie można dać plusa!Dla takiego poświęcenia sprawie należy się nawet więcej niż plus!


Tak jakoś wyszło Bawiłem się kiedyś w developerkę softu i alegricznie reaguję na przypadki jak u mikiego.
On mi śmierdział od tej wrzuty z "antywirusem" IObit (który jest syfem, jednak zawzięcie mikuś go bronił, nawet jak dostał dowody na mordę). Ciekawe, czy te strony nie są przypadkiem jego. Może zarabia z reklam, reflinków?
Podobno tłumaczą się winni, ja uważam że na zarzuty należy odpowiedzieć. Zawsze można napisać do mnie na wiadomość, porozmawiać, wyjaśnić problem a nie z góry zarzucać coś komuś. To jest mój ostatni komentarz !, nie będę się więcej tłumaczył.

Na pepper znajduje się nowa okazja Hard Disk Sentinel 5.40, link do okazji: pepper.pl/pro…091
Po1. To dokładnie ten sam program który dodałem w okazji 29.09.2019, zarejestrowany na BitsDuJour. Ten program ukazał się tego samego dnia na 3 stronach giveaway. A jednak nikt z Was nie zarzuca TEJ OKAZJI że to program piracki !!!.

Po2. Link tej okazji HDS 5,40, prowadzi dokładnie do tego samego źródła z którego udostępniłem okazję IObit Uninstaller Pro. Link do strony źródłowej: comss.ru Również w tym przypadku osoba o nicku GhostVolume_nie dodał żadnego komentarza do tej okazji, zarzucając że to piracka strona.

Po3. Dodałem okazję ze strony facebooka, na facebooku szukamy Net-Load. Nie jestem od oceniania facebooka, czy facebook wspiera strony pirackie czy też nie. Jakiekolwiek zarzuty proszę kierować do facebooka. Nie korzystam z oprogramowania pirackiego jak również ze stron pirackich. Programy które dodaję do okazji na pepper, dodaję z tego forum. Link do forum: malwaretips.com/thr…49/

Po4. I najważniejsze. MODERATOR @Pepper jak i EDYTOR @Kaban ,potwierdzili że dodany przeze mnie program Hard Disk sentinel 5.40, NIE JEST PROGRAMEM PIRACKIM.

Temat uważam za zakończony.
Edytowane przez: "miki88" paź 8. 2019
miki8808/10/2019 20:20

Podobno tłumaczą się winni, ja uważam że na zarzuty należy odpowiedzieć. Za …Podobno tłumaczą się winni, ja uważam że na zarzuty należy odpowiedzieć. Zawsze można napisać do mnie na wiadomość, porozmawiać, wyjaśnić problem a nie z góry zarzucać coś komuś. To jest mój ostatni komentarz !, nie będę się więcej tłumaczył. Na pepper znajduje się nowa okazja Hard Disk Sentinel 5.40, link do okazji: https://www.pepper.pl/promocje/hard-disk-sentinel-540-standard-edition-za-darmo-191091Po1. To dokładnie ten sam program który dodałem w okazji 29.09.2019, zarejestrowany na BitsDuJour. Ten program ukazał się tego samego dnia na 3 stronach giveaway. A jednak nikt z Was nie zarzuca TEJ OKAZJI że to program piracki !!!.Po2. Link tej okazji HDS 5,40, prowadzi dokładnie do tego samego źródła z którego udostępniłem okazję IObit Uninstaller Pro. Link do strony źródłowej: comss.ru Również w tym przypadku osoba o nicku GhostVolume_nie dodał żadnego komentarza do tej okazji, zarzucając że to piracka strona.Po3. Dodałem okazję ze strony facebooka, na facebooku szukamy Net-Load. Nie jestem od oceniania facebooka, czy facebook wspiera strony pirackie czy też nie. Jakiekolwiek zarzuty proszę kierować do facebooka. Nie korzystam z oprogramowania pirackiego jak również ze stron pirackich. Programy które dodaję do okazji na pepper, dodaję z tego forum. Link do forum: https://malwaretips.com/threads/iobit-driver-booster-pro-7-0-free-license.95449/Po4. I najważniejsze. MODERATOR @Pepper jak i EDYTOR @Kaban ,potwierdzili że dodany przeze mnie program Hard Disk sentinel 5.40, NIE JEST PROGRAMEM PIRACKIM.Temat uważam za zakończony.


Masz rację, winni się tłumaczą.
GhostVolume_08/10/2019 21:28

Masz rację, winni się tłumaczą.


jeden z tych tekstow, ktorego popularnosc przebiła jego bezsens. opluj kogos insynuacjami, a jak sie zacznie bronic i wyjasniac, to wyskocz z tym tekstem.

taka ogolna uwaga, bo nie znam i nie komentuje powyzszej sprawy z oprogramowaniem.
leeloo09/10/2019 00:32

jeden z tych tekstow, ktorego popularnosc przebiła jego bezsens. opluj …jeden z tych tekstow, ktorego popularnosc przebiła jego bezsens. opluj kogos insynuacjami, a jak sie zacznie bronic i wyjasniac, to wyskocz z tym tekstem.taka ogolna uwaga, bo nie znam i nie komentuje powyzszej sprawy z oprogramowaniem.


>nie wiem o co chodzi
>ale zwracam uwagę bo jak tak można

Avatar
Usunięty203433
Co za typ xD
Wrzutka skasowana "ale legalne, reeeeeeeeeeee".
Developer mówi, że nie dawał autoryzacji "net loadowi" na giveaway, "ale legalne, bo stronka jest na fejsbuniu"
Developer mówi, że nie zna "uploadszit" i lepiej, żeby nie wchodzić na tę stronę, "ale nieeee, bo jest legalne"

Najlepsze dodam na koniec:
"Zawsze można napisać do mnie na wiadomość, porozmawiać, wyjaśnić problem a nie z góry zarzucać coś komuś."
Dzban czarnolistuje, ale "można do mnie napisać"

Przyznaj lepiej ile dostajesz za reklamę warezu.
miki8808/10/2019 20:20

Po4. I najważniejsze. MODERATOR @Pepper jak i EDYTOR @Kaban ,potwierdzili …Po4. I najważniejsze. MODERATOR @Pepper jak i EDYTOR @Kaban ,potwierdzili że dodany przeze mnie program Hard Disk sentinel 5.40, NIE JEST PROGRAMEM PIRACKIM.


Nooo, bo moderator stronki z linkami lepiej wie komu producent udostępnił albo i nie udostępnił softu na giveaway xD
Usunięty20343309/10/2019 11:55

Co za typ xDWrzutka skasowana "ale legalne, reeeeeeeeeeee".Developer mówi, …Co za typ xDWrzutka skasowana "ale legalne, reeeeeeeeeeee".Developer mówi, że nie dawał autoryzacji "net loadowi" na giveaway, "ale legalne, bo stronka jest na fejsbuniu" Developer mówi, że nie zna "uploadszit" i lepiej, żeby nie wchodzić na tę stronę, "ale nieeee, bo jest legalne" Najlepsze dodam na koniec:"Zawsze można napisać do mnie na wiadomość, porozmawiać, wyjaśnić problem a nie z góry zarzucać coś komuś."Dzban czarnolistuje, ale "można do mnie napisać" Przyznaj lepiej ile dostajesz za reklamę warezu.Generalnie każde nawiązanie dyskusji z nim tak wygląda. U niego nie ma miejsca na krytykę, on ma rację i koniec. xD

A jak mod skasuje wątek to od razu najgorszy. xD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst