Viofo A119 V3 - jaka karta pamięci?

lis 24. 2019
Cześć!

To będzie mój pierwszy wideorejestrator i teraz mam pytanie - jakiej firmy i o jakiej pojemności kartę pamięci polecacie do niego kupić? 128 GB wystarczy? Brać jakąś Endurance czy wystarczy zwykła? Ważne jest, by nagrała w trybie parkingowym 8 godzin pobytu w pracy.

Z góry dziękuję za pomoc
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Mowca
  Mowca
  Zalezy czy bedzies znagrywal tez na postoju. Jesli tak i ogolnie nagrywanie w fhd to128gb. Jesli tylko podczas jazdy to i 32gb styknie. Z kart polecanych to np Samsung Evo plus, Pro Endurance. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Dziczku_PL
  Dziczku_PL
  Samsung EVO Plus 128GB mam od ponad 3 lat i śmiga aż miło Co do nagrań to po update softu nagrywa 2K60 i na mojej karcie jest 8h nagrań. Pytanie czy 256GB podejdzie ?? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Jarzyyn
  Jarzyyn
  Ja mam od roku w Viofo 119 kartę "SAMSUNG Evo Plus microSDXC 128GB MB-MC128GA/E", używam też trybu parkingowego (ale nie zawsze) i śmiga.
 3. Awatar użytkownika propper
  propper
  Chodzi o to, by karta wytrzymała nieustanne nagrywanie, przy czasem mocno niekorzystnych warunkach (temperatura, wilgotność). Oprócz Samsunga także Sandisk ma serię kart High Endurance polecanych do monitoringu i rejestratorów samochodowych.
  Awatar użytkownika Dziczku_PL
  Dziczku_PL
  Sandisk wysiada sorry ale taka prawda.
 4. Awatar użytkownika sacree
  sacree Autor
  Tak, właśnie zależy mi na nagrywaniu również na postoju.

  Dzięki za odzew. W takim razie zdecyduję się na którąś kartę Samsunga
Awatar użytkownika