Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 15 września 2023

Vinted reklamacja plus oszustwo.

Witajcie.
Sprzedałem na Litwę buty Adidas przez Vinted. Wiem co pakowałem bo to jedyne buty nowe jakie miałem . Po odebraniu paczki ten co kupił wysyła mi zdjęcie, że nie zgadza się rozmiar bo miał być 40 a jest 37. Więc oczekuje wysyłki rozmiaru 40. Zdjęcie które mi wysłał nowych butów z metką nie jest tymi butami które mu wysłałem. Innym model , kolor żółty napisu Adidas na języku, inna wkładka nawet sam mi pokazał metkę na którym jest inny model niż kupił. Video z otwierania paczki nie miał oczywiście. Sam też nie zareklamował że to inne buty tylko rozmiar mu nie pasował. Oczywiście jak mu zwróciłem uwagę że pokazuje mi inne buty i podałem szczegóły tych różnic to zmienił narrację i gadkę. Miał ktoś taką sytuację? Jest to do wygrania sprawa?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika 5MBD
  A na Vinted nie jest, że ochrona kupującego działa tylko teoretycznie?
  Jak nie ma dowodu z rozpakowania paczki to nic nie wskóra.
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  Sam fakt, że pokazuje na zdjęciu inny model niż sprzedawałeś, powinien kończyć temat.
  Zapewne masz zdjęcie swoich, porównanie z tym co on pokazuje jest jego definitywnym przyznaniem się do próby oszustwa lub kupił tego więcej i nie ogarnia co od kogo. (Edytowano)
  Awatar użytkownika taka_prawda
  Autor
  A ja mam wrażenie że z góry to było zaplanowane przez niego bo wizualnie są podobne co do kolorów dominujących i kształtu ,a właśnie diabeł tkwi w tych szczegółach o których wspomniałem. Teraz mam n vinted opcję by mi zwrócił towar co mu będzie na rękę bo wyśle mi te buty w rozmiarze 37 albo żeby nie odsyłał tylko, że ja kasy nie dostanę za te buty.