paź 7. 2021
Nie mogę znaleźć nigdzie oficjalnej informacji ale dzisiaj na vinted udało mi się już kupić kilka rzeczy z darmową dostawą...zarówno paczkomat jak i paczka Orlen.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

Grupy

10 Komentarzy
 1. Avatar
  Potwierdzam gdyby jeszcze nie doliczali ochrony kupującego to byłoby bajecznie
 2. Avatar
  O może ktoś coś kupi ode mnie
 3. Avatar
  Dużo lepiej moim zdaniem funkcjonuje olx. Nie wiem, o co chodzi, ale chciałam kupić ostatnio synowi garnitur do szkoły, na 10 osób na vinted, odpowiedziały mi może 4, a jedna po dwóch miesiącach. Na olx jest lepszy kotakt, nie wiem z czego to wynika. A sumie teraz też już wprowadzili ochronę kupującego i to do tego jest teraz bezpłatna.
 4. Avatar
  Też mam za darmo
 5. Avatar
  własnie wczoraj zerknelam i złapałam 2 rzeczy
  czesciej biore z vinted przez olx omijam ich drogie wysylki i oplaty
  chyba ze ktos nie ma olx a chce rzecz to wtedy jestem zmuszona
  Edytowane przez: "sylwiab" paź 7. 2021
 6. Avatar
  A do kiedy jest ta darmowa wysyłka na vinted?
 7. Avatar
  Ale na vinted lepsza ochrona kupującego jest. Na olx ochrona TYLKO jesli dostaniecie pusta paczkę.
 8. Avatar
  Promos12308/10/2021 01:54

  Ale na vinted lepsza ochrona kupującego jest. Na olx ochrona TYLKO jesli …Ale na vinted lepsza ochrona kupującego jest. Na olx ochrona TYLKO jesli dostaniecie pusta paczkę.  A czego byś oczekiwał, jeśli dostałeś przesyłkę? Może sprzedawca ma Ci jeszcze dopłacić?
 9. Avatar
  asimply11/10/2021 19:41

  A czego byś oczekiwał, jeśli dostałeś przesyłkę? Może sprzedawca ma Ci jesz …A czego byś oczekiwał, jeśli dostałeś przesyłkę? Może sprzedawca ma Ci jeszcze dopłacić?


  A jeśli dostałem przedmiot uszkodzony, zatajono wady, niekompletny to OLX i tak prześle pieniądze sprzedającemu - ich słynny punkt 2 a) "W ramach Pakietu Ochronnego Grupa OLX umożliwia Kupującemu otrzymanie zwrotu płatności z tytułu Transakcji zawartej ze Sprzedającym lub możliwość ubiegania się o rekompensatę, w przypadku zgłoszenia nieprawidłowego wykonania Transakcji przez Sprzedającego polegającego na:
  otrzymaniu Przedmiotu, którego właściwości wskazują, że Przedmiot ten nigdy nie posiadał cech pozwalających na wykorzystanie go do celu jakiemu miał służyć zgodnie z treścią Ogłoszenia, w szczególności Pakietem Ochronnym nie są objęte przypadki takie jak: otrzymanie Przedmiotu uszkodzonego, o innym kolorze, w innym rozmiarze, innego modelu lub marki danego Przedmiotu, lub Przedmiotu niekompletnego;
  Inaczej sprawa wygląda na allegro i vinted gdzie sytuacja taka jest rozpatrywana jako oszustwo.
 10. Avatar
  Przestroga dla wszystkich niewysyłajcie nic paczką Orlen.Buchneli mi 2 paczki w 2 miesiące, reklamacje dosłownie nie funkcjonują i kasy nie odzyskacie.Ktoś zrobił sobie dobry biznesik.Wysylasz paczkę przez orlen (olx,vinted) kuszą dobre ceny bo często jest promka wysyłki za free.I tak kupujacy nie dostaje paczki bo jest zagubiona, olx lub vinted musi oddać kasę, sprzedający sklada reklamację i tyle, żadnych pieniędzy za utracony produkt nie otrzymuje.Reklamacje tylko z nazwy nikomu nie polecam,
Prześlij Komentarz
Avatar