Vectra utrzymanie.

7
paź 12. 2020
Cześć Pepperki!

czy posiadacze pakietów internetowych oraz telewizji Vectra, mogliby się podzielić doświadczeniem z działem utrzymania klienta? Obecna umowa jest bezterminowa i co najmniej mało atrakcyjna. Aktualnie mam możliwość skorzystania ze światłowodu Orange, jednak nie wykluczam, że mógłbym pozostać na umowie bezterminowej w Vectrze, jednak na lepszych warunkach.

Co do BOK i infolinii nie mam dobrego doświadczenia, ale to temat na całkiem inny wpis.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Od jakiegoś czasu liczy się "nowy klient", starego mają w poważaniu. Zobacz w umowie jaki masz termin wypowiedzenia i jeżeli możesz być "offline/bez tv" przez dzień-dwa to może być warto (będziesz dla nich "nowym klientem" wtedy).
W sumie sam jestem ciekaw jak to z "Vectrą" jest w przypadku gdy konkurencja kablowa jest dostępna. Co do infolinii (jak sam dzwonisz) w przypadku Multimediów to się zgadzam, w BOK za to się ładnie udało załatwić wszystko.
Nie ma nic dobrego/lepszego dla przedluzajacych. Mam jedna umowe w vectrze jedna w multimedii i w obu jest tragedia. Niedawno przedluzalem pakiety w orange i tam jest zdecydowanie lepiej. Chociaz dla samej tv chyba jednak wybrac jakas satelite.
Edytowane przez: "wadam" paź 12.
eter12/10/2020 20:13

Od jakiegoś czasu liczy się "nowy klient", starego mają w poważaniu. Zob …Od jakiegoś czasu liczy się "nowy klient", starego mają w poważaniu. Zobacz w umowie jaki masz termin wypowiedzenia i jeżeli możesz być "offline/bez tv" przez dzień-dwa to może być warto (będziesz dla nich "nowym klientem" wtedy).W sumie sam jestem ciekaw jak to z "Vectrą" jest w przypadku gdy konkurencja kablowa jest dostępna. Co do infolinii (jak sam dzwonisz) w przypadku Multimediów to się zgadzam, w BOK za to się ładnie udało załatwić wszystko.Tak jak wspomniałem, jestem na bezterminowej więc mogę ją rozwiązać, zapewne z miesięcznym wyprzedzeniem (musiałbym doczytać). Rozważam taką opcje jak napisałeś, ale pomyślałem, że może pepperki mają już przeprawę z działem utrzymania
Yerba12/10/2020 20:24

Tak jak wspomniałem, jestem na bezterminowej więc mogę ją rozwiązać, zapew …Tak jak wspomniałem, jestem na bezterminowej więc mogę ją rozwiązać, zapewne z miesięcznym wyprzedzeniem (musiałbym doczytać). Rozważam taką opcje jak napisałeś, ale pomyślałem, że może pepperki mają już przeprawę z działem utrzymania


Dlatego też napisałem że sam jestem ciekaw jak to jest gdy istnieje realna kablowa konkurencja (u mnie takowej przez jeszcze 4 lata jak pamiętam brak niestety, a jakoś tak do internetu po "4g" nie mam zaufania po tym co znajomemu serwują).
wadam12/10/2020 20:16

Nie ma nic dobrego/lepszego dla przedluzajacych. Mam jedna umowe w vectrze …Nie ma nic dobrego/lepszego dla przedluzajacych. Mam jedna umowe w vectrze jedna w multimedii i w obu jest tragedia. Niedawno przedluzalem pakiety w orange i tam jest zdecydowanie lepiej. Chociaz dla samej tv chyba jednak wybrac jakas satelite.


A niby dlaczego przecież tv przez satelite jest kłopot przy złych warunkach atmosferycznych satelita działa słabo a w sieci kablowej nie ma tych problemów i możemy mieć te kanały których nie ma na satelicie.
Ja już chyba od dwóch lat albo od 3 jadę na bezterminowej, płącac 50 PLN za net 100Mb/s i i chyba srebrny pakiet TV a jak bym chciał przejść na umowę to było przez 3 miesiące po 1PLN o potem chyba 60PLN albo od razu chyba 55 PLN za szybszy net, więc wolę bez umowy. W moim przypadku konkurencja nic lepszego nie da.
mircoch13/10/2020 17:24

Ja już chyba od dwóch lat albo od 3 jadę na bezterminowej, płącac 50 PLN za …Ja już chyba od dwóch lat albo od 3 jadę na bezterminowej, płącac 50 PLN za net 100Mb/s i i chyba srebrny pakiet TV a jak bym chciał przejść na umowę to było przez 3 miesiące po 1PLN o potem chyba 60PLN albo od razu chyba 55 PLN za szybszy net, więc wolę bez umowy. W moim przypadku konkurencja nic lepszego nie da.U mnie transfer 60 i pakiet złoty, całość 80 pln. Jednak słaby upload bo zaledwie 3 w maxie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst