Użytkownicy Google Stadia otrzymają zakupione gry Ubisoftu za darmo @ PC

gru 20. 2022 (23 g, 57 min)
news.ubisoft.com/en-…oFg
Ubisoft postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy i oficjalnie potwierdził, że użytkownicy Google Stadia, którzy zakupili ich produkcje, otrzymają kopie w wersji na PC za darmo. Migracja odbędzie się w pełni automatycznie i wszystkie tytuły zostaną przypisane do powiązanego konta Ubisoft Connect.

Poczynione w poszczególnych grach postępy zostaną przeniesione wyłącznie w tytułach, które obsługują funkcję rozgrywki międzyplatformowej. W ramach migracji nie zostaną przeniesione żadne waluty. Ubisoft radzi więc wydać wszystkie środki na przedmioty kosmetyczne i dodatki, które zostaną zachowane przez użytkowników.

W przypadku, gdy posiadaliście wykupioną subskrypcję Ubisoft+ Multi-Access, to w wiadomości e-mail otrzymacie instrukcję jak zarejestrować się bezpośrednio w usłudze Ubisoft+. Dostaniecie również kupon na miesiąc Ubisoft+ za darmo.

Dodatkowy, każdy użytkownik Google Stadia i Ubisoft Connect otrzyma miesiąc abonamentu GeForce NOW Priority Membership za darmo, aby móc grać w chmurze w otrzymane bezpłatnie gry Ubisoftu w wersji na PC.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

21 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Gdzie tu okazja? Nie zaśmiecaj peppera
 2. Avatar
  Nie no, ja rozumiem podłapać ofertę od innych, nawet kilka minut po ich wrzutce, ale tak kopiować słowo w słowo? IMO słabo
  Avatar
  Pierwszy raz?
 3. Avatar
  Tylko, że ideą stadii było to, że nie musiałeś mieć nie wiadomo jakiego PC, żeby grać w gry w najwyższe jakości. Wiec raczej sobie i tak ludzie nie pograją na swoim lapku z zintegrowaną kartą graficzną. Nie mniej gest fajny.
  Avatar
  Przerzucasz się ze Stadii na GeForce Now i łączysz z kontem Ubisoftem i możesz dalej grać. Nawet możesz grać za darmo przez 1h, jednak w gorszej jakości, czego w Stadii nie było.
 4. Avatar
  respect
 5. Avatar
  A to nie było tak, że zawsze gry Ubi, Rockstar i chyba GOG i Origin kupione na innych platformach jak steam/Epic były też dostępne na ich oryginalnych?
  Bo np. darmowy/e AC dodało też na Epicu i chyba CP kupione na steam były też dostępne na GOGu.


  Ale Google Stadia to była największa patologia i nieporozumienie streamingu, więc w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby byli wyjątkiem, na którym coś takiego nie działa domyślnie.

  No i cieszę się z ich upadku
  Zresztą kiedyś chyba mówiłem, że to patologia, bez sensu i że szybko upadnie, to ludzie nie uwierzyli. (Edytowano)
  Avatar
  Dokładnie, też wszystkim mówiłem i pisałem, że Google Stadia jest bezsensownym projektem i marnują tylko swój potencjał, bo mogliby stworzyć sensowny serwis z tymi możliwościami. Oczywiście ludzie się rzucili, bo był sztucznie wykreowany hype i ich nie interesowała sensowność.
  Nvidia Geforce Now wygląda w miarę sensownie. Niestety ostatnio przestał działać Warsztat Steam, więc nici z oficjalnego modowania gier. No i wciąż ubolewam nad tym, że Rockstar oraz 2K sprzedali się dla Google (wyłączność na Stadia).
 6. Avatar
  Czyli zwrócą mi 40 zł za kupionego asasynka i jeszcze dadzą grę? Kozacko
 7. Avatar
  Jak niby mogę z tego skorzystać?
 8. Avatar
  Kurde, a jak kupiłem Valhalle teraz w promocji na Ubisofcie, można to jakoś zwrócić
  Avatar
  Pewnie jest jakaś standardowa opcja, jeśli nie grałeś więcej niż 2h i nie minęło 2tyg od zakupu.
  Możesz wystąpić o zwrot zakupu gry na PC wersji cyfrowej w ciągu 14 dni od zakupu, jeśli nie grano w nią dłużej niż dwie godziny.
  Wnioski o zwrot gier na PC w wersji cyfrowej można składać na stronie Historii zamówień w sklepie Ubisoft Store.
  (Edytowano)
 9. Avatar
  Ubisoft postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy

  @megalodon Piszemy łącznie: naprzeciw. (Edytowano)
 10. Avatar
  I ciach wpada valhalla za 3 dyszki, za którą zresztą już jakiś czas temu dostałe zwrot tych trzech dyszek. (Edytowano)
 11. Avatar
  Czy ktoś ma taką sytuację że gry zostały przypisane do Ubisoft connect ale nie wszystkie? Nie wskoczyły mi Monopoly i WD Legion.
  Avatar
  Napisz do nich - na pewno szybko naprawią.
 12. Avatar
  Hurra, Ubisoft rządzi!
Avatar