wrz 14. 2019
Chciałbym podzielić się z Wami sytuacją jakiej doświadczyłem zakładając konto Monese.

Otóż zarejestrowałem się 2 września 2019 roku (poniedziałek). Podałem kod polecenia, który miał sprawić iż po rejestracji z jego użyciem i wykonaniu pierwszej transakcji fizyczną kartą płatniczą otrzymam bonus w wysokości 15 jednostek wybranej waluty (GBP/EUR). Z jasnych powodów wybrałem GBP.

List z kartą otrzymałem 11 września 2019 roku (środa). Niezwłocznie aktywowałem kartę i spełniłem ostatni warunek przyznania bonusu, czyli 15 GBP. Niestety, wkrótce dowiedziałem się, że w czasie, gdy oczekiwałem na kartę zmienili zasady i wysokość przyznawanej premii i to drastycznie - z 15 GBP na zaledwie 5 GBP. Różnica spora, chyba każdy zdaję sobie sprawę, że jest to 10 GBP, a nie 10 PLN...

Ok, wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale nie tak bezczelne cwaniactwo. Zmienianie warunków w momencie, gdy jestem w trakcie spełniania warunków promocji. Czas dostarczenia karty jest całkowicie niezależny ode mnie. Ponadto nie mam możliwości szybszego spełnienia warunków np. poprzez wyrobienie wirtualnej karty płatniczej, bo taka w Monese po prostu nie istnieje.

Rejestracja nastąpiła w czasie obowiązywania jasno i przejrzyście określonych warunków. Powinny mnie obowiązywać warunki na dzień w którym nastąpiła rejestracja.

Sytuacja ta pokazuje iż instytucje tego typu (ze szczególnym wskazaniem na Monese) są niewiarygodne. Postępują niestosownie i nieuczciwie. Takie zachowanie jest po prostu niegodne (wydawałoby się) tak poważnej instytucji i bez wątpienia szkodzi jej wizerunkowi.

Support Monese to jakieś nieporozumienie. Zachodnia instytucja, a takie bagno...

Swoją drobą ciekawy jestem, czy jakby zwiększyli w międzyczasie wysokość premii np. na 20 GBP, to czy otrzymałbym wtedy 20 GBP, czy jednak 15 GBP...

Bardzo żałuję, że zarejestrowałem się tam i udostępniłem im zdjęcie prawa jazdy do celu obowiązkowej weryfikacji.

WSTYD MONESE!

Warto pozostawić opinię:
pl.trustpilot.com/rev…com

Dyskusja dotyczy okazji:
pepper.pl/pro…210
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz