lis 8. 2022
utrzymuję numer w play, taryfa odNowa. od 3 października weszła comiesięczna opłata do 5 PLN za utrzymanie. do jakiego operatora warto przenieść teraz numer, aby utrzymanie wyszło taniej? z play nie można przenieść obecnie do virgin mobile.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  @Mowca
  Nie wiem dlaczego z Play do Virgin nie można. Pisałem na czacie z miesiąc temu z Virgin i potwierdzili, że można z Play. Nawet, jak miałbyś do Plusa, czy Orange najpierw przenieść to i tak warto. W Virgin 5 zł, żeby konto było ważne rok. Gdy zbliża się termin doładowania, włączasz pakiet Mini za 3 zł i o kolejny rok Ci przedłuża bez konieczności doładowania. W kolejnych latach, jak nie wykorzystasz tych 2 zł i doładujesz 5 zł to miałbyś 7 zł, a to starcza na kolejne dwa włączenia pakietu Mini po 3 zł. Sprawdzone na moim własnym numerze, że to działa. Tylko nie wiem, jak długo będzie, tak szło bo inflacja itp.
  Zawsze jest to 2 złote rocznie, a nie 60 zł (Edytowano)
 2. Avatar
  Fakt Mobile
  Avatar
  11384151-DSJjE.jpg11384151-Nkl6d.jpg11384151-0l4nH.jpg
 3. Avatar
  Autor
  mi konsultant napisał, że nie można:

  Klient
  dzień dobry, jak długo czeka się na przeniesienie numeru do virgin mobile? obecnie numer jest na kartę w play
  Konsultant.
  Niestety nie mamy możliwości przeniesienia numerów z Play (również sieci z platformy P4) ponieważ Virgin należy do tej samej spółki co Play - P4. Pracujemy nad rozwiązaniem umożliwiającym przeniesienie numeru do naszej oferty jednak na ten moment takie przejście nie jest możliwe. W tym momencie jedynym sposobem jest przeniesienie numeru do innej sieci i dopiero wtedy do nas.

  po perturbacjach skończyło się na tym, że konsultant play zmienił mi taryfę z odNowa na Rok Ważności Konta, a później zmieniłem sam kodem USSD na Fakt. doładowałem 5 PLN i dostałem smsa, że z każdym doładowaniem ważność konta zwiększa się o 365 dni. (Edytowano)
 4. Avatar
  Co to jest opłata za utrzymanie numeru?
  Avatar
  Tak na serio ?
 5. Avatar
  Ja na razie to jeszcze chyba nie ma lepszej alternatywy dla utrzymania numeru... nawet płacą te 60zl rocznie. (Edytowano)
 6. Avatar
  o kurde dobrze ze zobaczylem ta dyskusje... mam kilka numerow play od nowa zamrozonych ze tak powiem. A wiec w fakcie wyjdzie taniej bo 3zl i mamy 1gb co miesiac. ale rozumiem ze jak nie chce nic korzystac tylko miec numer to jedno doladowani na rok za 5zl i numer bedzie utrzymany tak ?? (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  tak to rozumiem. jestem już w fakt mobile, doładowałem 5 pln i przyszedł sms, że ważność konta przedłużyła się o 365 dni.
 7. Avatar
  Ja tam uciekłem z play do Lajtmobile - nie narzekam. O ile mnie pamięć nie myli to nie mają żadnych opłat, raz doładujesz konto i ważne jest rok.
 8. Avatar
  Ile kosztuje 1mb internetu w fakt? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, wszędzie tylko jest napisane o 15 gr za minutę/sms.
  Avatar
  kosztuję 0 pln...tyle że wtedy masz tzw. lejek 32kb/s, działa on lepiej niż w Virgin Mobile a jest tej samej prędkości lecz est to przyslowiowa katorga czy tam droga przez Mekke
Avatar