Uszkodzona koperta z kartą Revolut

AvatarUsunięty16608515
lip 30. 2019
Co mam zrobić, kiedy przesyłka z kartą Revolut jest uszkodzona? Wygląda jakby ewidentnie ktoś się do niej dobierał.
176512-JNd9k.jpg176512-bIBjt.jpgto oddarcie jest ze spodniej warstwy, tzn. tej która powinna być zaklejona górną warstwą koperty.
Cały bok wygląda jakby ktoś otwierał przesyłkę a potem próbował ją kleić.

Co robić w takiej sytuacji?
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut KuponyRóżne
15 Komentarzy
Zapytaj tutaj

Myślę, że powinni wiedzieć co zrobić.
Zbieraj wojów i ruszaj na twierdzę poczty polskiej.
Avatar
Usunięty166085
Póki co zablokowałem kartę w aplikacji.

Czat Revoluta wyświetlił mi coś takiego
If you believe that your card has been used without your permission, please freeze the card immediately from the ['Cards'](revolut://app/cards) section of the app to protect your money.
You can [order a replacement card](revolut://app/add-rev-card) from within the app and you will be provided with an estimated delivery date.

Tylko czy ten duplikat będzie też darmowy?

Całkiem możliwe że działa jakaś szajka która kopiuje numery kart i kody CVV.
Do Was te karty przyszły bez uszkodzeń?

Na razie nie otwieram tej przesyłki.

Tyle, że ten czat to chyba jakiś robot. Ktoś czyta tam te wiadomości?
Edytowane przez: "Usunięty166085" lip 30. 2019
Nikt sie do twojej koperty nie dobieral, zwykle, przypadkowe uszkodzenie. Wyluzuj.
Edytowane przez: "Mowca" lip 30. 2019
Avatar
Usunięty166085
Mowca30/07/2019 19:30

Nik sie do twojej koperty nie dobieral, zwykle, przypadkowe uszkodzenie. …Nik sie do twojej koperty nie dobieral, zwykle, przypadkowe uszkodzenie. Wyluzuj.


Oby tak było, pocieszenie miła rzecz ale ostrożności nigdy za dużo. Tym bardziej z rzeczami takimi jak karty płatnicze.
Mowca30/07/2019 19:30

Nik sie do twojej koperty nie dobieral, zwykle, przypadkowe uszkodzenie. …Nik sie do twojej koperty nie dobieral, zwykle, przypadkowe uszkodzenie. Wyluzuj.


Też tak myślę. Nie byłoby szans podejrzenia danych karty, ona w środku też jest jeszcze zapakowana.
Usunięty16608530/07/2019 18:59

Póki co zablokowałem kartę w aplikacji. Czat Revoluta wyświetlił mi coś tak …Póki co zablokowałem kartę w aplikacji. Czat Revoluta wyświetlił mi coś takiegoIf you believe that your card has been used without your permission, please freeze the card immediately from the ['Cards'](revolut://app/cards) section of the app to protect your money.You can [order a replacement card](revolut://app/add-rev-card) from within the app and you will be provided with an estimated delivery date.Tylko czy ten duplikat będzie też darmowy?Całkiem możliwe że działa jakaś szajka która kopiuje numery kart i kody CVV. Do Was te karty przyszły bez uszkodzeń?Na razie nie otwieram tej przesyłki.Tyle, że ten czat to chyba jakiś robot. Ktoś czyta tam te wiadomości?


To żaden czat, pewnie bot jakiś odpisał. Kiedyś zrobiłem sporo zakupów w jakimś chińskim sklepie za jakieś grosze każdy, a ci mi wszystkie zamówienia anulowali. Po tym zabiegu Revolut po prostu zablokował mi kartę. Chyba tydzień do nich pisałem zanim odpisał mi jakiś konsultant, który odblokował kartę. Niestety obsługa po ich stronie jest mizerna, chyba, że coś się zmieniło. Dobrze chociaż, że działa bezproblemowo (poza tym jednym przypadkiem u mnie, ale to pewnie jakiś algorytm uznał, że te transakcje są podejrzane).
ludziom z Poczty się nie UFO, obcy są wśród Nas i Nich.
Wietrze tu spisek
Avatar
Usunięty166085
Wiesz, wyśmiać można wszystko bo to najłatwiejsze. Tylko ciekawe co ty byś zrobił, pewnie nie byłoby ci do śmiechu gdyby sprawa ciebie dotyczyła
jak glowna czesc koperty wyglada na otwierana, to po prostu kliknij w apce ze karta nie dotarla. niech wysla nowa.
Usunięty16608530/07/2019 19:48

Oby tak było, pocieszenie miła rzecz ale ostrożności nigdy za dużo. Tym bar …Oby tak było, pocieszenie miła rzecz ale ostrożności nigdy za dużo. Tym bardziej z rzeczami takimi jak karty płatnicze.


Na początku możesz trzymać małe kwoty, albo w ogóle zostawić puste konto. Jak ktoś będzie chciał zapłacić Twoją kartą, to dostaniesz powiadomienie w aplikacji, że nie masz wystarczających środków na koncie. Chyba to będzie najbardziej wiarygodne.
Kasperr01/08/2019 00:13

Na początku możesz trzymać małe kwoty, albo w ogóle zostawić puste konto. J …Na początku możesz trzymać małe kwoty, albo w ogóle zostawić puste konto. Jak ktoś będzie chciał zapłacić Twoją kartą, to dostaniesz powiadomienie w aplikacji, że nie masz wystarczających środków na koncie. Chyba to będzie najbardziej wiarygodne.


Dokładnie. Ja uzupełniam kiedy mam zamiar jej użyć i tyle ile potrzeba. Nie widzę potrzeby trzymania tam pieniędzy od tego mam swoją z mojego banku w którym jestem od zawsze
Zanim tej karty nie aktywujesz to nic Ci z nią nie zrobią. No chyba że spisali dane to już źle. Ale ostatnio co mnie bardzo zdziwiło gdy płaciłem Revolutem to kazało mi potwierdzić płatności w apce. Takie coś ale SecurePay3D co mają nasze normalne polskie karty. Więc spoko.
e-Rick30/07/2019 19:50

Też tak myślę. Nie byłoby szans podejrzenia danych karty, ona w środku też …Też tak myślę. Nie byłoby szans podejrzenia danych karty, ona w środku też jest jeszcze zapakowana.To żaden czat, pewnie bot jakiś odpisał. Kiedyś zrobiłem sporo zakupów w jakimś chińskim sklepie za jakieś grosze każdy, a ci mi wszystkie zamówienia anulowali. Po tym zabiegu Revolut po prostu zablokował mi kartę. Chyba tydzień do nich pisałem zanim odpisał mi jakiś konsultant, który odblokował kartę. Niestety obsługa po ich stronie jest mizerna, chyba, że coś się zmieniło. Dobrze chociaż, że działa bezproblemowo (poza tym jednym przypadkiem u mnie, ale to pewnie jakiś algorytm uznał, że te transakcje są podejrzane).A wystarczylo wpisac na czacie "live agent" i nie czekalbys tydzien tylko max kilka minut.
urtedbo04/08/2019 09:12

A wystarczylo wpisac na czacie "live agent" … A wystarczylo wpisac na czacie "live agent" i nie czekalbys tydzien tylko max kilka minut.


No to nie wiedzialem, a nie mialem cisnienia, bo nie byla mi ta karta potrzebna
Avatar
Usunięty166085
Kliknąłem, że karta nie doszła. Przysłali mi nową. Jest jeszcze gorzej.

2749175-mvajD.jpg
Czyli kartę ktoś na Poczcie mógł wyjąć, spisać dane i próbować idiotycznie zakleić.

Chyba, że pod moją nieobecność ktoś z lokatorów grzebał mi w skrzynce, ale bardziej podejrzewam pocztę.

Gdzie to zgłosić? Policja? Ktoś coś z tym zrobi czy każdy się wypnie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst