usuwanie okazji pod pretekstem spamu

4
wrz 24. 2016
Okazja miała 28+ i sekundę później została usunięta rzekomo użytkownicy oznaczyli ją jako spam.
Jestem przekonany, że za jakiś czas jakiś cwaniak wstawi ją jeszcze raz ale z własnym reflinkiem.
Tak, reflink był potrzebny żeby oferta zaskoczyła.

Egoizm/pazerność/cwaniactwo ludzi nie zna granic.

Szkoda mojego czasu na dodawanie innych okazji.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
admin
@Emil2008 Reflinki są zabronione w Pepper (regulamin). Jeżeli okazja wymaga refa wystarczy o tym wspomnieć w treści okazji, a nie publikować go.
Autor Zbanowany
To ciekawe, bo oferta została zaakceptowana przez admina albo moderatora i pojawiła się na stronie.
To na tyle. Możesz tym razem dać bana nie na 2 dni, ale całkowitego bo nie mam zamiaru nic więcej publikować.
admin
Emil2008wrz 26. 2016

To ciekawe, bo oferta została zaakceptowana przez admina albo moderatora i …To ciekawe, bo oferta została zaakceptowana przez admina albo moderatora i pojawiła się na stronie.To na tyle. Możesz tym razem dać bana nie na 2 dni, ale całkowitego bo nie mam zamiaru nic więcej publikować.


Jeżeli to mają być oferty tylko z reflinkami to się nie pogniewamy A tak na poważnie to regulamin określa precyzyjnie, że nie akceptujemy reflinków. Wystarczyło taką okazję przygotować bez refa, a w treści wspomnieć, że jest konieczny do skorzystania. Tak, użytkownicy mogą potraktować daną okazję jako spam, przy odpowiedniej liczbie głosów trafia do kosza.
Edytowane przez: "Cad" wrz 26. 2016
Autor Zbanowany
Cadwrz 26. 2016

Jeżeli to mają być oferty tylko z reflinkami to się nie pogniewamy A tak …Jeżeli to mają być oferty tylko z reflinkami to się nie pogniewamy A tak na poważnie to regulamin określa precyzyjnie, że nie akceptujemy reflinków. Wystarczyło taką okazję przygotować bez refa, a w treści wspomnieć, że jest konieczny do skorzystania. Tak, użytkownicy mogą potraktować daną okazję jako spam, przy odpowiedniej liczbie głosów trafia do kosza.Tak się składa, że było wyraźnie napisane aby skorzystać dokładnie z tego linka, nawet pogrubiłem czcionkę. Mało tego, użytkownik SEO też miał z tym problem to mu jeszcze raz wyjaśniłem w komentarzu, że inaczej promocja nie zaskoczy. Zresztą, pewnie możesz sobie sprawdzić w archiwum usuniętych ofert.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje