usuniecie okazji - prosba o info

5
wrz 5. 2016
Czy ktorys admin moglby udzielic mi informacji o powodzie usuniecia mojej okazji na plecaki w answear? bardzo mnie interesuje powod oznaczenia jako spam
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Pepper
@leff Nie wiem z czego to wynikało. Okazję właśnie przywróciłem - nikt z moderacji nie usunął wątku, musimy sprawdzić dlaczego tak się stało.
Autor
Kabanwrz 6. 2016

@leff Nie wiem z czego to wynikało. Okazję właśnie przywróciłem - nikt z mo …@leff Nie wiem z czego to wynikało. Okazję właśnie przywróciłem - nikt z moderacji nie usunął wątku, musimy sprawdzić dlaczego tak się stało.to zdaje sie nie dotyczy tylko moich okazji, takich przypadkow bylo wiecej, sprawdzcie usera @Peacewarrior
Pepper
W tamtym wypadku użytkownicy oznaczyli wpis jako spam (mam na myśli wycieraczkę z AliExpress). Nie dziwię się - chyba nikt nigdy nic nie dostał z tego typu błędów.
Autor
to jeszcze sprawdzcie statystyki, przy kasowaniu okazji gdzies Wam liczniki przestaja grac
Trzeba mieć nadzieję, bo czymże jesteśmy bez niej? Każda super okazja byłaby ogłaszana przez polaków za złodziejstwo bąź podpuchę. Dodaję oferty w których zawsze jest % powodzenia. 0.01 cent..cena budząca podejrzenia a jednak za podobną zakupiłem kartę micro sd z adapterem która ( O DZIWO ) przybyła pod mój adres bezproblemowo i ( O DZIWO) wszystko chodzi.

Podobnie możemy rozważyć kwestię ,,blędów" serwisów typu amazon, ebay, bądź inne popularne sklepy. Sami wspominacie ,,raczej anulują ale warto spróbować", kupujecie pędem uśmiechając sie jaki to super deal.
Paradoks ?

Maty zamówiłem, niby wysłali. Dam znać jeśli dojdą.
Miłego wieczorku oraz czujnych łowów!

92419-91Lnj.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje