usuniecie okazji - prosba o info

Czy ktorys admin moglby udzielic mi informacji o powodzie usuniecia mojej okazji na plecaki w answear? bardzo mnie interesuje powod oznaczenia jako spam

5 Komentarzy

Pepper

@leff Nie wiem z czego to wynikało. Okazję właśnie przywróciłem - nikt z moderacji nie usunął wątku, musimy sprawdzić dlaczego tak się stało.

KabanWrz 6.

@leff Nie wiem z czego to wynikało. Okazję właśnie przywróciłem - nikt z moderacji nie usunął wątku, musimy sprawdzić dlaczego tak się stało.to zdaje sie nie dotyczy tylko moich okazji, takich przypadkow bylo wiecej, sprawdzcie usera @Peacewarrior

Pepper

W tamtym wypadku użytkownicy oznaczyli wpis jako spam (mam na myśli wycieraczkę z AliExpress). Nie dziwię się - chyba nikt nigdy nic nie dostał z tego typu błędów.

to jeszcze sprawdzcie statystyki, przy kasowaniu okazji gdzies Wam liczniki przestaja grac

Trzeba mieć nadzieję, bo czymże jesteśmy bez niej? Każda super okazja byłaby ogłaszana przez polaków za złodziejstwo bąź podpuchę. Dodaję oferty w których zawsze jest % powodzenia. 0.01 cent..cena budząca podejrzenia a jednak za podobną zakupiłem kartę micro sd z adapterem która ( O DZIWO ) przybyła pod mój adres bezproblemowo i ( O DZIWO) wszystko chodzi.

Podobnie możemy rozważyć kwestię ,,blędów" serwisów typu amazon, ebay, bądź inne popularne sklepy. Sami wspominacie ,,raczej anulują ale warto spróbować", kupujecie pędem uśmiechając sie jaki to super deal.
Paradoks ?

Maty zamówiłem, niby wysłali. Dam znać jeśli dojdą.
Miłego wieczorku oraz czujnych łowów!

92419-91Lnj.jpg

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Najlepsze dyskusje
  1. Xiaomi RN3P (kate) etui i szkło hartowane10
  2. Szalone kupony w biedronce.33
  3. wywala z aplikacji22
  4. Nowy widok szybkiego oceniania11

  Zobacz więcej dyskusji