Usługa EA Play zostanie włączona do Xbox Game Pass Ultimate

wrz 9. 2020
news.xbox.com/en-…st/

Warto się wstrzymać z zakupem EA Access

Jeszcze w tym roku klienci Xbox Game Pass Ultimate i PC otrzymają dostęp do katalogu EA Play bez dodatkowych kosztów. W prostych słowach oznacza to, że członkowie Ultimate mogą korzystać z EA Play na Xboksie One, Xboksie Series X i Xboksie Series S oraz Windows 10, a klienci Xbox Game Pass PC otrzymają dostęp do EA Play na Windows 10.
Aktualizacje społecznościowe
xmikes
Okazja dla osób z aktywnym GPU. Być może wyciągniemy 4 msc GPU za 80 zł.

Ponieważ na święta Game Pass Ultimate wchłonie EA Play, stąd można zadać sobie pytanie co z resztą czasu subskrypcji na EA Play.
Otóż na chwilę obecną jest mowa o konwersji 3 do 1. Dlatego roczny okres EA Play zamieni się najpewniej w 4 miesiące GPU. Źródła: worldofxbox.pl/ea-…te/ lub techradar.com/new…ter
Nie jestem w stanie tego potwierdzić 100% na tę chwilę (może się wycofają?), ale jeżeli okaże się to prawdą, wtedy warto załadować sobie konto na usługę EA Play. Można przedłużać o rok za 80 PLN: microsoft.com/pl-…004
Stąd osoby z aktywnym GPU, mogą w ten sposób znowu nabić sobie konto w cenie 80 zł za 4 miesiące GPU.

Jak przedłużyć za pośrednictwem strony MS za 80 PLN?:
1. Anuluj auto-odnawianie dla EA Play.
2. Wejdź w link microsoft.com/pl-…004
3. Wybierz "abonament roczny".
4. Dokonaj opłaty i masz jeden rok dodany.
5. Chcesz więcej? Jeżeli tak, powtórz od pkt 1.

Czuję, że MS może zablokować nieskończone przedłużanie, by ukrócić proceder, więc warto działać póki można. Ja sobie zafundowałem 4 msc, zobaczę co dalej będzie w eterze.

UWAGA, poniżej tylko spekulacje:
Jeżeli ktoś nie ma GPU lub ma na okres powiedzmy 1 msc, ale za to ma 12 msc EA Play, to nie będą mogli tego skonwertować na 5 msc GPU. Dana osoba może uznać to za gorszy deal, bo lepiej było mu grać przez 12 msc w FIFA 2020 niż tylko 5 msc, skoro nic innego nie chciał.
Sądzę, że EA Play będzie konwertowane 12 do 4, ale tylko jeżeli suma GPU będzie większa od dotychczasowego EA Play. W przeciwnym razie nie może być krótsze niż obecny czas EA Play.
Co za tym idzie:
1. Kup 1 msc GPU (4 zł lub 55 zł).
2. Kup 3 lata EA Play (240 zł)
3. Po konwersji być może uzyskasz 3 lata GPU.
Zapraszam do dyskusji jeżeli ktoś przeczyta coś więcej na temat takiej sytuacji. Może EA Play będzie nadal dostępne jako osobna usługa, a po prostu GPU będzie ją tylko zawierało w cenie? Ciekawe to będzie.
GiWario
Właśnie otrzymałem wiadomość od Microsoftu na adres mailowy :
304610.jpg304610.jpg
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz