UPC - Rabaty i pakiety dla osób obciążonych podwyżkami w okresie od grudnia 2015 do lipca 2016 roku

lis 17. 2020
Hej.

Wczoraj postanowiłem dopytać o ofertę w UPC i zmianę na ich usługę, bo z Vectry jestem średnio zadowolony. Zacząłem szukać haczyków promocji, czytać regulaminy i ogólnie prześledzić historię praktyk tej firmy.

Wpadła mi w ręce ciekawa decyzja UOKiK w sprawie praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów, którą postanowiłem się z Wami podzielić.
Co ciekawe UOKiK zobowiązał do opublikowania informacji na stronie głównej UPC.PL, wysłania informacji do abonentów, ale jakoś nie widziałem tam banerka z białymi literami na czarnym tle... . Opisano to w pkt 4 na stronie 9-10 niniejszej decyzji (DECYZJA_nr_RBG_-_9-2020_.pdf - link do pobrania na dole).

Dla abonentów, którzy zostali nielegalnie obciążeni podwyżkami w 2015 -2016 roku przysługują rekompensaty w postaci przywrócenia opłat do poziomu sprzed podwyżek.
Pakiety dodatkowe nawet do 12 miesięcy.
Rabaty w abonamencie nawet do 18 miesięcy dla osób, które już nie są abonentami, a w tym czasie zostali obciążeni podwyżkami i zrezygnowali z usługi.
Usługi telefonii komórkowej nawet do 12 miesięcy.

Bardzo lakoniczna informacja na podstronie UPC: upc.pl/dec…020

Napisz/zadzwoń do UPC i dowiedz się czy przysługuje Ci rabat, upust, zmniejszenie opłat do wysokości sprzed podwyżek itp:
Wypełnij formularz jeżeli byłeś/ jesteś abonentem od 2015 lub wcześniej: uokik.gov.pl/dow…983

Więcej szczegółów dotyczących twoich możliwości roszczeń znajdziesz tutaj:
Link do decyzji UOKiK: uokik.gov.pl/akt…885
Link do pełnej decyzji UOKiK w tej sprawie (pdf) uokik.gov.pl/dow…983

Walcz o swoje prawa i pieniądze !
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz